Środki na potencję

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Juras42

Środki na potencję

Post autor: Juras42 »

Co sądzicie o środkach wspomagających potencję?
Tobiasz

Re: Środki na potencję

Post autor: Tobiasz »

Jeżeli są legalne to nad czym się zastanawiac?
Krzysztof32

Re: Środki na potencję

Post autor: Krzysztof32 »

No właśnie, chopie nie ma co bidolić. Kup IQman i po 3 miesiacach bydziesz jak nowonarodzony
Jan23

Re: Środki na potencję

Post autor: Jan23 »

Ja zdecydowałem się na IQMan i jestem bardzo zadowolony. W końcu sukces i znów mogę zadowwalać moją żonę tak jak lubi
Przemo39

Re: Środki na potencję

Post autor: Przemo39 »

Ja zastosowałem iqman jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów
HubertG

Re: Środki na potencję

Post autor: HubertG »

Moim zdaniem IQman to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych środków jeżeli chiodzi o poprawę erekcji.
BartekR

Re: Środki na potencję

Post autor: BartekR »

Zgadzam się co do iqman, sam brałem te tabletki i jak dla mnie toich działanie określiłbym jednym słowem rewelacyjne. Zresztą, żona tez teraz twierdzi, ze takich orgazmów jak teraz tonie miała już dawno, może zaraz po ślubie...
Aga30

Re: Środki na potencję

Post autor: Aga30 »

Mój mąż bierze suplement IQman, bardzo dobrze popawia potencję. Jest zupełnie naturalny, nie zawiera chemii jak wiagra, która po częśći jest szkodliwa. Tu jest 100% bezpieczeństwa.
DArioJ

Re: Środki na potencję

Post autor: DArioJ »

Sam srosowałem IQman i jak najbardziej jestem zadowolony z efektów jaki mi to dało. W końcu erekcja wróciła i jest jak najbardziej odpowiadnia
33Krystian

Re: Środki na potencję

Post autor: 33Krystian »

MOim zdnaiem nie ma lepszego srodka wspomagającego erekcję, jak właśnie IQman. U mnie było już pod tym względem już bardzo żle, a dzisiaj mogę się kochac jak z 20 l;at temu
Mikołaj29

Re: Środki na potencję

Post autor: Mikołaj29 »

Ja również jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu IQman. Takiej erekcji jak mam teraz za każdym razem, to pewnie wielu by mi zazdrościło.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post