Na rower

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
tomes7
Posty: 4
Rejestracja: 2019-09-04, 14:41
Lokalizacja: Tychy

Re: Na rower

Post autor: tomes7 »

Jazda na rowerze to super sprawa. Niektórzy nawet do pracy tak jeżdżą.
Awatar użytkownika
estellhane
Posty: 4
Rejestracja: 2020-02-19, 17:13
Lokalizacja: Kraków

Re: Na rower

Post autor: estellhane »

Ja tam nie lubię jeździć na rowerze.
roka
Posty: 2
Rejestracja: 2020-02-10, 14:18

Re: Na rower

Post autor: roka »

Jak śpiewa klasyk "Ubierz się w obcisłe bo to warto mieć styl", przekazuj dziecku te wartości, jazda na rowerze to styl życia, to samo zdrowie, sylwetka, kondycja i tak jak piszesz- zadbaj o bezpieczeństwo, im młodsze dziecko tym wycieczki powinny być krótsze, postoje częste, a powierzchnia po której jeździcie płaska. Jeśli dziecko będzie już większe wybierzcie się na szkolenie rowerowe, nauczysz się tam prawidłowej postawy, jaką trzeba przyjąć podczas jazdy, poznasz metody balansowania ciałem, prawidłowego pokonywania przeszkód na trasie, itd.`Zainteresuj się tym szkoleniem - https://prezentmarzen.com/szkolenie-rowerowe-zakopane/
Awatar użytkownika
xraynor
Posty: 11
Rejestracja: 2020-03-13, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na rower

Post autor: xraynor »

Na Allegro widziałam wiele ofert, szukałaś w takim miejscu?
Awatar użytkownika
valliemonahan
Posty: 6
Rejestracja: 2020-07-06, 09:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Na rower

Post autor: valliemonahan »

Rower jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
hejnalemi
Posty: 5
Rejestracja: 2020-08-27, 12:05

Re: Na rower

Post autor: hejnalemi »

Czy ktokolwiek się ma wiedzę który model roweru miejskiego będzie najefektywniejszy do przemieszczania się po mieście albo na uczelnię taki jak rowery białystok. Istotne dla mnie jest to aby rower był dobrze wyprodukowany i nie rozpadł się po paru podróżach.
olimpia1

Re: Na rower

Post autor: olimpia1 »

A co sądzicie o zakupie kamery sportowej na rower? Widziałam, że polska firma Manta ma takie kamery w swojej ofercie: https://manta.com.pl/product/mm9359/. Wydaje mi się, że to dość oryginalny gadżet i można go przymocować na przykład na kasku.
Awatar użytkownika
janaeabernathy
Posty: 3
Rejestracja: 2021-01-20, 14:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na rower

Post autor: janaeabernathy »

Jeżdżę na rowerze nawet w zimę. Nie przeszkadza mi to :) Wystarczy ciepło się ubrać.
Awatar użytkownika
bwhite
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-21, 21:12
Lokalizacja: Kielce

Re: Na rower

Post autor: bwhite »

Najlepiej zadać to pytanie w sklepie, gdzie kupujesz rower.
Awatar użytkownika
juvenal59
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-10, 17:38

Re: Na rower

Post autor: juvenal59 »

Jaki rower kupić, aby miał jak najszersze zastosowanie i sprawdzał się na co dzień? Rowery miejskie, górskie, crossowe, trekkingowe, szosowe. Możliwości jest naprawdę wiele.Wszystkie wymienione typy rowerów mają określone zastosowanie. Jednak nie oznacza to, że nie możemy ich wykorzystywać również w innych warunkach. W zależności od naszych upodobań i potrzeb, może się okazać, że rower górski będzie dla nas doskonały do jazdy po mieście, a rower miejski zabierzemy ze sobą na wycieczkę za miasto.
Awatar użytkownika
brooke86
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-13, 10:12
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: Na rower

Post autor: brooke86 »

Czy rower z napędem jest fajny i warty swojej kasy?
domisia88

Re: Na rower

Post autor: domisia88 »

Uwielbiam jeździć rowerem... Właśnie planuje teraz kupić sobie nowy, lepszy rower. Znalazłam już coś naprawdę super na stronie https://www.rowerzysta.pl/romet i chyba przy nich pozostanę. Widzę, że oni mają naprawdę konkretniejsze modele rowerów i to markowych. Także super...
Awatar użytkownika
oconners1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-24, 10:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Na rower

Post autor: oconners1 »

Bardzo chętnie sam wybrałabym się na rower, gdzieś w dalszą wyprawę.
coco90

Re: Na rower

Post autor: coco90 »

A jeśli chodzi o zakup roweru to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę rowery specialized: https://www.metrobikes.pl/pl/c/Fitness/219 . Uważam, że zakup takiego roweru to będzie decyzja na kilka dobrych lat. Na pewno będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
georgianna12
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-02, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na rower

Post autor: georgianna12 »

Teraz jest chyba idealna pogoda na rower, bo nie ma zbyt dużych upałów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post