Pomysł na prezent na Dzień Matki?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
winetta

Re: Pomysł na prezent na Dzień Matki?

Post autor: winetta »

Dla naszych mam zawsze chcemy tego co najpiękniejsze, najcenniejsze, najtrwalsze. Dlatego z wyborem prezentów nie dziwię się, że można mieć problem. Ale z drugiej strony jak nie ogranicza nas cena to na pewno trafimy na to co nam się najbardziej podoba i wiemy, że spodoba się naszej mamie. U mnie to przede wszystkim biżuteria, zobaczcie na http://kobieta.elblag.net/artykuly/bizu ... ,45773.htm po jakie modele warto sięgać. W biżuterii warto zwracać na pewno uwagę na hipoalergiczność, dla mamy wybrałabym także raczej delikatniejsze modele aby nie przytłoczyła ją taka biżuteria i aby chętnie nosiła.
Tosia

Re: Pomysł na prezent na Dzień Matki?

Post autor: Tosia »

Może bransoletka od pandory? Z doświadczenia wiem, że mamy bardzo lubią biżuterię, zresztą jak większość kobiet. Taka biżuteria nadaje się zarówno na co dzień, jak i na jakieś wydarzenia i imprezy. Dlatego właśnie jest to świetny prezent. Wychodzę z założenia, że prezenty powinny być funkcjonalne, żeby nie kurzyły się na półce.
Awatar użytkownika
ladariushansen
Posty: 4
Rejestracja: 2022-05-23, 20:08
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomysł na prezent na Dzień Matki?

Post autor: ladariushansen »

Jeśli Twoja Mama lubi eleganckie obuwie, na pewno spodoba Jej się luksusowy pantofelek z czekolady w kolorze złota. Najwyższej jakości czekolada pokryta jest barwnikiem spożywczym, imitującym stare złoto. Pantofelek zapakowano bardzo elegancko i kobieco, w różowo-białe pudełko z różową wstążką. Spraw, by Mama poczuła się wyjątkowo! Inne czekoladowe pomysły znalazłam również w tym artykule http://kobietaistyl.pl/co-podarowac-na-dzien-matki/.
Awatar użytkownika
marilouerdman
Posty: 4
Rejestracja: 2023-02-08, 14:02
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Pomysł na prezent na Dzień Matki?

Post autor: marilouerdman »

Szczerze mówiąc w ten dzień zazwyczaj zabieram mamę do restauracji.
Dariusz1990
Posty: 3
Rejestracja: 2023-02-14, 08:58

Re: Pomysł na prezent na Dzień Matki?

Post autor: Dariusz1990 »

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, aby docenić i uhonorować swoją mamę. Dobrym pomysłem na prezent jest np. zestaw kosmetyków lub perfum, który pozwoli jej zrelaksować się i poczuć się pięknie. Innym pomysłem jest wyjście do kina lub teatru, aby spędzić wspólnie czas i stworzyć miłe wspomnienia. Można także zdecydować się na ręcznie wykonany prezent, np. pamiętnik z rodzinnymi zdjęćmi, który będzie nie tylko wyjątkową pamiątką, ale także symbolem miłości i rodzinnego ciepła.
Awatar użytkownika
daniala94
Posty: 11
Rejestracja: 2023-02-21, 10:57
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na prezent na Dzień Matki?

Post autor: daniala94 »

Myślę, że fajnym prezentem może być voucher do SPA na np. masaż.
martakowalczyk1
Posty: 1
Rejestracja: 2023-05-16, 14:34
Kontakt:

Re: Pomysł na prezent na Dzień Matki?

Post autor: martakowalczyk1 »

Szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Mamy? Chusty jedwabne to doskonały wybór! Ta delikatna i elegancka tkanina będzie idealnym podkreśleniem piękna Twojej mamy. Dzięki jej lekkości i miękkości, noszenie jej będzie niezwykle przyjemne. Apaszki jedwabne oferują również niezwykłe wzory i kolory, pozwalając znaleźć idealną chustę, która odzwierciedli indywidualny styl Twojej mamy. To nie tylko modny dodatek, ale także wyraz szacunku i troski. Podaruj swojej mamie coś wyjątkowego i niezapomnianego - chustę jedwabną, która będzie przypominać jej o Twojej miłości i wdzięczności. To prezent, który z pewnością doceni i pokocha.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post