Walka z nadwagą - demon naszych czasów

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Monsti
Posty: 2
Rejestracja: 2019-05-09, 21:00

Walka z nadwagą - demon naszych czasów

Post autor: Monsti »

Co sądzicie o środkach wspomagających odchudzanie? Jaki maja faktycznie wpływ na spadek wagi? Czy nie uważacie, ze jest to co raz gorzej z jakością jedzenia i to jeden z głównych powodów nadwagi oraz tego, że suplementacja wkracza w każdy aspekt życia?
Wiktoria

Re: Walka z nadwagą - demon naszych czasów

Post autor: Wiktoria »

Niestety. Z tego co się ogląda programy w tv które "rozbierają" żywność na czynniki pierwsze, to jedzenie jest katastrofalnej jakiści. I po części tu nalezy szukac podstaw nmadwagi. Druga sprawa to styl życia, wszędzie biegiem, jedzenie w pośpiechu i byle czego byleby się zapchac. Efekty widac na każdym kroku. Zresztą sama walczyłam z nadwagą i pomogło mi zastosowanie Slimunox. Nie mniej moim zdaniem będzie coraz gorzej.
Izabella21

Re: Walka z nadwagą - demon naszych czasów

Post autor: Izabella21 »

Ja akurat jestem bardzo zadowolona z eferktu jaki dało mi zastosownaie Foreverslim, nie mniej całkowicie się tez zgadzam z opinia, ze bez zmiany stylu żywienia, diety oraz systematycznych ćwiczęń, sam suplement nie będzie rozwiązaniem, które samo z siebie coś załatwi za nas
wang1

Re: Walka z nadwagą - demon naszych czasów

Post autor: wang1 »

Warto sobie gotować na własną rękę i zabierać swoje jedzenie - na przykład do pracy. W tym celu polecam zakupić sobie lunch box - na przykład taki: https://nettrading.pl/lunch-box/lunchpo ... 7648092400 . Bez problemu przetransportujecie w nim swój posiłek.
dominika321

Re: Walka z nadwagą - demon naszych czasów

Post autor: dominika321 »

Monsti pisze: 2019-05-09, 21:11 Co sądzicie o środkach wspomagających odchudzanie? Jaki maja faktycznie wpływ na spadek wagi? Czy nie uważacie, ze jest to co raz gorzej z jakością jedzenia i to jeden z głównych powodów nadwagi oraz tego, że suplementacja wkracza w każdy aspekt życia?
Ja uważam ze zdrowa dieta jest ok - zakupy przez internet, stworzenie sobie menu https://sklep-spozywczy-poznan.pl/
wodna12
Posty: 6
Rejestracja: 2021-11-10, 10:50

Re: Walka z nadwagą - demon naszych czasów

Post autor: wodna12 »

Ja uważam, że
dominika321 pisze: 2021-09-24, 11:45
Monsti pisze: 2019-05-09, 21:11 Co sądzicie o środkach wspomagających odchudzanie? Jaki maja faktycznie wpływ na spadek wagi? Czy nie uważacie, ze jest to co raz gorzej z jakością jedzenia i to jeden z głównych powodów nadwagi oraz tego, że suplementacja wkracza w każdy aspekt życia?
Ja uważam ze zdrowa dieta jest ok - zakupy przez internet, stworzenie sobie menu sklep-spozywczy-poznapl/
Zgadzam się, najlepiej jest prowadzić sklep internetowy ze zdrową żywnością. Można to robić na przykład na zasadzie dropshippingu - wtedy hurtownia wysyła i magazynuje produkty za Ciebie, Ty tylko prowadzisz sklep w sieci. Poczytajcie, taką ofertę ma między innymi Stewiarnia: https://b2b.stewiarnia.pl/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post