IQmango

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
MariolaWT

Re: IQmango

Post autor: MariolaWT »

Najprostszy. 60 minut ćwiczeń dziennie, mniejsze porcje, ale 5 posiłków i do tego IQmango - ja kupowałam na Allegro
Aleksandra32

Re: IQmango

Post autor: Aleksandra32 »

Ja dopiero teraz się zdecydowałam na wspomaganie odchudzania.Skorzystałam z waszych (w sensie dostępnych na różnych forach) rad i dopiero co kupiłam IQmango. Zobaczymy jaki bedzie efekt
PaulinaB

Re: IQmango

Post autor: PaulinaB »

Od prawie dwóch tygodni stosuję IQmango i z pierwszych efektów jestem bardzo zadowolona.Apetyt znacznie mniejszy zerowa chęć na słodycze a waga w dniu dzisiejszym pokazała dwa kilo mniej.Oby tak dalej to w końcu uda mi się schudnąć.
WiolettaS

Re: IQmango

Post autor: WiolettaS »

A ja nie dam sobie powiedzieć złego słowa na suplementy bo schudłam stosując właśnie tabletki wspomagające odchudzanie.IQmango jest rewelacyjne
Wilda

Re: IQmango

Post autor: Wilda »

Ja zamiast IQmango stosuje Foreverslim, i spisuje się świetnie, jak na razie stracone 10kg po 2 miesiącach ^^
Kryśka

Re: IQmango

Post autor: Kryśka »

Moim zdaniem lepszy jest Foreverslim, jest zrobiony z naturalnych składników i jest prawdziwym spalaczem tłuszczu, ja dałam rade dzięki niemu schudnąć w nieco ponad 2 miesiące 6kg
Frania

Re: IQmango

Post autor: Frania »

Moja dieta nie obyła się bez stosowania slimunox, i dzięki temu dałam rade pozbyć się 16 zbędnych kilogramów
Baśka

Re: IQmango

Post autor: Baśka »

Mi do diety siostra poleciła stosowanie slimunox, i koniec końców pozytywne zaskoczenie z mojej strony bo dzięki temu preparatowi schudłam w 4 miesiące 17,5kg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post