Odchudzanie, co robię nie tak

Wioletta19

Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Wioletta19 »

Mam owczarka niemieckiego, jest to rasa, która potrzebuje trochę ruchu, co jest dla mnie bardzo dobre teraz, jak sie odchudzam.Jednak waga nie spada tak jakbym chciała. Co robię źle?
Katina

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Katina »

Ja osobiście zaczęłam chudnąc dopiero po tym jak zaczęłam stosowac Foreverslim.Ale do tego i bieganie z psem i dieta
MagdalenaH

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: MagdalenaH »

MOja znajoma jako wspomaganie procesu odchudzania stosowała Foreverslim, W jej przypadku okazało się to bardzo dobrym rozwiązaniem.,
Alicja33

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Alicja33 »

Ja akurat zastosowałam Slimunox przy odchudzaniu. Wreszcie moge napisać bez ściemniania że jestem szczupła
NataliaK2

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: NataliaK2 »

Spróbuj doi tego jakiś suplement. ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Niestety biegałam sama a nie z psem na którego nie mam warunków, a nie będę kupowac psiaka by sie męczył w mieszkaniu sam przez cały dzięń jak jestem w pracy
Mirka31

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Mirka31 »

Ja stosowałam Foreverslim jak się odchudzałam po porodzie i nie żałuję tego kroku... Środek okazał się rewelacyjny, a waga wróciła do swojej wartości w 3 miesiące
Barbara21

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Barbara21 »

ja akurat po ciąży jak się odchudzałam to stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, bo samo odchudzanie tym razem przebiegło bardzo spokojnie, nie miałam żadnych napadów głodu itp... a waga spadła o 16 kg
KatarzynaCA

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: KatarzynaCA »

Ja stosowałam tylko Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam.
Dorotka33

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Dorotka33 »

Ja akurat stosowałam Foreversdlim, który okazął się być rewelacyjnie skuteczny, więc biorąc tylko ten pod uwagę (bo innego doświadczenia z tego rodzaju środkami nie mam) to jestem jak najbardziej zadowolona z tego co dało mi jego zastosowanie
Wiktoria21

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Wiktoria21 »

Dorotka33 pisze: 2019-02-15, 16:37 Ja akurat stosowałam Foreversdlim, który okazął się być rewelacyjnie skuteczny, więc biorąc tylko ten pod uwagę (bo innego doświadczenia z tego rodzaju środkami nie mam) to jestem jak najbardziej zadowolona z tego co dało mi jego zastosowanie
Moim zdaniem tojeden z najlepszych suplementów wspomagających odchudzanie. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udalo mi się osiagnac.
Alicja27

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Alicja27 »

Moim zdaniem nie ma lepszego sposoby na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie dobrego suplementu. Z tego też powodu zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox. W końcu moja waga systematycznie zaczęła się zmniejszać, a po 3 miesiącach nie miałam w ogóle nadwagi
Franciszka

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Franciszka »

Ja Slimunox kupiłam miesiąc temu na Allegro więc ciężko mi teraz wyrokować jaki będzie wynik mojej walki z nadwagą za dwa miesiące, jak skończę ostatnie opakowanie tych tabletek, nie mniej na razie po miesiącu moja waha sapdła o 4,85 kg
Natasza

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Natasza »

W moim przypadku idealne wyniki dało zastosowanie Foreverslim. Po 3 miesiącach mogłam założyć, tak jak wcześniej marzyłam ubrania o 2 rozmiary mniejsze
Wikula

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Wikula »

Jestem bardzo zadowolona z działania Foreverslimu. Widzę efekty, ale widziałam je też po mojej koleżance więc nie jestem zdziwiona. Najlepsze jest dla mnie hamowanie łaknienia jakie się odzczuwa przy braniu Foreverslimu. Dzięki temu sama kontroluje naszą dietę.
DanutaE

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: DanutaE »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i pozbyłam się nadwagi w ciągu 3 miesięcy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post