Wakacje

Motoryzacja, Wędkarstwo, Zwierzęta, Kolekcjonerstwo itp.
Awatar użytkownika
olsonwilburn
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-09, 14:43
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wakacje

Post autor: olsonwilburn »

Polecam wyjazd na Mazury, to niesamowite miejsce. Jeśli chodzi o pytanie dlaczego warto, to moim zdaniem przede wszystkim ze względu na piękne widoki, wspaniałe jeziora, spokój i bliskość natury. Jednak z tego artykułu https://gazetaolsztynska.pl/olsztyn/804742,branza-turystyczna-na-warmii-i-mazurach-jak-wyglada-w-czasach-pandemii.html dowiedziałam się, że branża turystyczna w tej okolicy niestety przechodziła pewne zawirowania przez pandemię, a szkoda. Ten region zdecydowanie powinien być częściej odwiedzany.
masiamo90
Posty: 35
Rejestracja: 2022-11-18, 00:34

Re: Wakacje

Post autor: masiamo90 »

Cześć zastanawiam się jaki kierunek warto obrać na lato 2023, by wypocząć, ale także dużo zobaczyć. Nigdy nie byłam w Anglii, a bardzo mnie tam ciągnie ze względu na historie. Chcę pojechać w dobrym momencie, by podróż była jak najbardziej oszczędna. Kiedy najlepiej wymieniać pieniądze na funty? https://www.fxmag.pl/co-to-jest/po-ile-za-funta Czy dla was ważna jest cena waluty przed odbyciem jakiejś podróży?
LiliaPiasek
Posty: 1
Rejestracja: 2022-12-06, 11:47

Re: Wakacje

Post autor: LiliaPiasek »

Ja tam mam klimat wakacji cały rok. A raczej term... Kupiliśmy z mężem dwa lata temu jacuzzi od https://www.likespa.pl/ i uważam, ze to była jedna z najlepszych inwestycji w naszym życiu. Utrzymanie tego nie wychodzi aż tak drogo, za to mogę się relaksować w gorącej wodzie i hydromasażu ile chcę i kiedy chcę. Po ciężkim dniu w pracy to cudowne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
ioconnell
Posty: 1
Rejestracja: 2023-01-19, 10:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wakacje

Post autor: ioconnell »

Hej, czy ktoś z was był może ostatnio w Egipcie? Zastanawiam się czy warto udać się w taki kierunek zimą, ponieważ zależy mi na ucieczce od tej szarej, polskiej pogody. Możecie mi coś doradzić w tej kwestii?
__________________
kiedy jechać do egiptu
MartaPietrzyk
Posty: 11
Rejestracja: 2022-03-25, 13:24

Re: Wakacje

Post autor: MartaPietrzyk »

W Egipcie jest mega fajnie ;) Byłam dwa razy. Raz byłam w Hurghadzie, a raz na Sharm El Sheikh. Mi osobiście zdecydowanie bardziej podobało się nae Sharmie. Poza tym rafy koralowe miałam wrażenie, że są ładniejsze. Co do tego kiedy jechać, to tak na prawdę zależy od nas samych. jak pojedziemy teraz np z jakiego last minute jak tutaj https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt to nie będzie tak strasznie gorąco, nie będzie takich tłumów. Byłam również w samym sezonie na przełomie lipca i sierpnia no i powiem, że były tłumy ;)
Awatar użytkownika
maggiohollis
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-25, 11:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wakacje

Post autor: maggiohollis »

W tym roku na wakacje chyba pojadę do Egiptu.
Awatar użytkownika
alexandria52
Posty: 4
Rejestracja: 2023-04-06, 10:22
Lokalizacja: Ksawerów

Re: Wakacje

Post autor: alexandria52 »

W te wakacje chciałabym wyjechać gdzieś za granicę. Może do Egiptu.
Awatar użytkownika
adamsathena
Posty: 11
Rejestracja: 2023-04-07, 11:54
Lokalizacja: Koszalin

Re: Wakacje

Post autor: adamsathena »

Ja w te wakacje chciałabym wyjechać gdzieś w Góry. Myślę o Alpach.
Awatar użytkownika
zgutmann
Posty: 1
Rejestracja: 2023-06-01, 13:56
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne

Re: Wakacje

Post autor: zgutmann »

Najbardziej optymalny plecak to moim zdaniem taki o pojemności 50l. Zakładam że posiadasz sprzęt bardziej tradycyjny i budżetowy a wiec objętościowo w takim zmieścisz całkiem spory śpiwór syntetyczny karimatę itd.


________________________
krainadrwala.pl
Aleksa23

Re: Wakacje

Post autor: Aleksa23 »

Niech każdy spędza wakacje tak jak chce i lubi. Ja zamierzam w tym roku zdecydować się pierwszy raz na wyjazd za granicę. Myślę, że w tym celu skorzystam z usług biura podróży. Pod adresem: https://nomade.pl/indonezja znalazłam oferty dotyczące mojej wymarzonej Indonezji.
Sonny

Re: Wakacje

Post autor: Sonny »

Ja natomiast mogę wam polecić Zajazd Jurajski w Podlesicach, który oferuje świetnie warunki jeśli chodzi o wypoczynek. U nich na pewno odpoczniecie i wrócicie do domu w pełni zadowoleni.
elwiraa

Re: Wakacje

Post autor: elwiraa »

No to jak idą wam w ogóle przygotowania do urlopu? Jak chodzi o mnie to mam problem, ponieważ muszę wybrać z dwie walizki podróżne nowe dla siebie, bo moje się popsuł. Zawsze coś, pech... Ponoć sklep Solier ma takie dobre - kojarzycie? Czy ktoś z was może u nich robił zakupy?
mimozaa

Re: Wakacje

Post autor: mimozaa »

Jest wiele świetnych miejsc, gdzie na pewno warto byłoby się wybrać. Jak chodzi o mnie, to w planach mam kościelisko spa , bo chcę zwiedzić Zakopane i pozostałe okolice. Właśnie znalazłam interesującą propozycję noclegu na stronie czteryporyroku.pl i zastanawiam się czy z niej skorzystać. Co wy na to?
edek223sss
Posty: 1
Rejestracja: 2023-10-23, 16:50

Re: Wakacje

Post autor: edek223sss »

Ja ostatnio byłem na rewelacyjnych wakacjach . Na dobre wakacje warto pojechać.
____________________________________________
balustrady na schody wewnętrzne
majuchna

Re: Wakacje

Post autor: majuchna »

Jak chodzi o mnie, to planuję teraz wybrać się w weekend nad morze. Od dawna miałam w planach jeszcze taki krótki urlop, ale czasu było brak. Teraz znalazłam jednak super ofertę na jesienny pobyt nad morzem w Hotelu Zalewskim w Mrzeżynie i chcę się tam wybrać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post