zakupy

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Carrafka

Re: zakupy

Post autor: Carrafka »

Karina pisze: 2021-08-01, 22:13
Carrafka pisze: 2021-08-01, 21:46 Ja uwielbiam zakupy w Carrefour. Mam ich aplikację z którą są rabaty i co tydzień pilnuję co jest w ich gazetce ceny niskie jak dawniej. Nieźle zawsze to wychodzi.

A jakie rabaty są w aplikacji? Kupuję w Carrefour ale zazwyczaj zwracam uwagę tylko na rabaty które są w gazetce Ceny niskie jak dawniej .
Stanowczo poza rabatami Ceny niskie jak dawniej możesz mieć też aplikację i np - 10 % na zakupy w weekend. Pobierz sobie i zerknij bo warto.
Gabi45
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-24, 13:52

Re: zakupy

Post autor: Gabi45 »

Ja zdecydowanie stawiam na zakupy w Internecie, jest o wiele prościej i szybciej. Zakupy zawsze przychodzą pod drzwi więc nie musze ich targać, ostatnio na przykład kupiłam żel micelarny i wiele innych produktów kosmetycznych i szczerze mówiąc chyba nie wyobrażam sobie chodzić po sklepie stacjonarnym i szukać tych wszystkich rzeczy, a na stronie wystarczyło kilka kliknięć i można było przejść do płatności
Kamienka

Re: zakupy

Post autor: Kamienka »

Carrafka pisze: 2021-08-02, 08:23Stanowczo poza rabatami Ceny niskie jak dawniej możesz mieć też aplikację i np - 10 % na zakupy w weekend. Pobierz sobie i zerknij bo warto.
A czy ta aplikacja jest darmowa?
Awatar użytkownika
eldondubuque
Posty: 3
Rejestracja: 2021-09-02, 09:46

Re: zakupy

Post autor: eldondubuque »

Ja lubię robić zakupy przez Internet.
Kalina

Re: zakupy

Post autor: Kalina »

Kamienka pisze: 2021-09-01, 21:45
Carrafka pisze: 2021-08-02, 08:23Stanowczo poza rabatami Ceny niskie jak dawniej możesz mieć też aplikację i np - 10 % na zakupy w weekend. Pobierz sobie i zerknij bo warto.
A czy ta aplikacja jest darmowa?
Tak, aplikacja jest całkowicie darmowa. Sama bardzo często korzystam z tych rabatów, można naprawdę sporo zaoszczędzić, tylko nie każdy jeszcze o tym wie.
łapa

Re: zakupy

Post autor: łapa »

XD
Kalina

Re: zakupy

Post autor: Kalina »

Kalina pisze: 2021-09-08, 22:06
Kamienka pisze: 2021-09-01, 21:45
Carrafka pisze: 2021-08-02, 08:23Stanowczo poza rabatami Ceny niskie jak dawniej możesz mieć też aplikację i np - 10 % na zakupy w weekend. Pobierz sobie i zerknij bo warto.
A czy ta aplikacja jest darmowa?
Tak, aplikacja jest całkowicie darmowa. Sama bardzo często korzystam z tych rabatów, można naprawdę sporo zaoszczędzić, tylko nie każdy jeszcze o tym wie.
Od 2 października rabat minus 10% na zakupy z aplikacją w dowolnym dniu tygodnia :)
zubza

Re: zakupy

Post autor: zubza »

A korzystacie z tych ofert Ceny Niskie Jak Dawniej w Carrefour? Fajne oferty mają. Teraz jest promocja np na pampersy i środki do prania, można kupic na zapas ;)
Kalina

Re: zakupy

Post autor: Kalina »

zubza pisze: 2021-09-27, 15:22 A korzystacie z tych ofert Ceny Niskie Jak Dawniej w Carrefour? Fajne oferty mają. Teraz jest promocja np na pampersy i środki do prania, można kupic na zapas ;)
Ja bardzo często korzystam, co prawda pieluch nie potrzebuję, ale teraz jest też promocja na żele, kapsułki i proszki do prania Persil w cenie 23% taniej, to tutaj sobie zrobiłam spory zapas :)
kamilla36

Re: zakupy

Post autor: kamilla36 »

Jak często robicie zakupy w sklepie rossmann? Ja muszę przyznać, że przychodzę tutaj zdecydowanie zbyt często. Uwielbiam ten szeroki wybór, dobre ceny, liczne korzystne promocje i fachowe doradztwo. Widziałam, że sklep można znaleźć w galerii homepark w Targówku.
Barbarka

Re: zakupy

Post autor: Barbarka »

Kalina pisze: 2021-09-30, 13:13Ja bardzo często korzystam, co prawda pieluch nie potrzebuję, ale teraz jest też promocja na żele, kapsułki i proszki do prania Persil w cenie 23% taniej, to tutaj sobie zrobiłam spory zapas :)
Też korzystam z promocji w Carrefour. Mam nawet ich aplikację i często na stronie sprawdzam gazetkę ceny niskie jak dawniej.
Polla

Re: zakupy

Post autor: Polla »

Barbarka pisze: 2021-10-03, 18:58
Kalina pisze: 2021-09-30, 13:13Ja bardzo często korzystam, co prawda pieluch nie potrzebuję, ale teraz jest też promocja na żele, kapsułki i proszki do prania Persil w cenie 23% taniej, to tutaj sobie zrobiłam spory zapas :)
Też korzystam z promocji w Carrefour. Mam nawet ich aplikację i często na stronie sprawdzam gazetkę ceny niskie jak dawniej.
Teraz widziałam też promocję 2 + 1 gratis, a na stronie jest zapowiedź 2 + 2 gratis. Fajne te promocje w Carrefour.
masiamo90
Posty: 35
Rejestracja: 2022-11-18, 00:34

Re: zakupy

Post autor: masiamo90 »

Cześć, czy wiecie czym jest paypro? Czy orientowaliście się kiedyś, że w taki sposob można wykonywać płatności? PayPro to marka należąca do spółki PayPro S.L., która działa jako platforma płatnicza umożliwiająca dokonywanie płatności online. Wykonujecie taki rodzaj płatnosci w Internecie? https://www.fxmag.pl/co-to-jest/paypro Jeśli macie doświadczenie w związku z takim wykonywaniem płatności to chętnie poznam szczegóły.
Awatar użytkownika
rodrigovandervort
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-24, 12:32
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: zakupy

Post autor: rodrigovandervort »

Ja uwielbiam robić zakupy on-line.
Awatar użytkownika
tabitha42
Posty: 1
Rejestracja: 2023-04-12, 19:20
Lokalizacja: Kraków

Re: zakupy

Post autor: tabitha42 »

Robienie zakupów wydaje się proste – wchodzisz do centrum handlowego i po kolei odwiedzasz interesujące Cię lokale. Co jednak zrobić, jeśli Twoje ulubione sklepy znajdują się w zupełnie różnych częściach miasta?


______________________________
Uwielbiasz zakupy? Sprawdź, jak znaleźć swoje ulubione sklepy!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post