Złota łazienka

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
lhahn
Posty: 4
Rejestracja: 2020-12-09, 18:25
Lokalizacja: Ozorków

Re: Złota łazienka

Post autor: lhahn »

Na popularności w ostatnim czasie zyskują łazienki w stylu industrialnym i loftowym. Charakteryzują się one dość prostą wręcz minimalistyczną formą. Bardzo często jest to połączenie cegły, betonu i metalu. Jeśli posiadasz w swoim wnętrzu starą ścianę z cegły może warto zastanowić się na odnowieniem jej lub zdecydować się na zakup odpowiednich płytek do łazienki http://ceramika-domino.pl/pl/lazienka/.
Awatar użytkownika
charity88
Posty: 6
Rejestracja: 2020-12-10, 15:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Złota łazienka

Post autor: charity88 »

Złota łazienka ładnie wygląda z czarnymi płytkami.
novellaboyer
Posty: 11
Rejestracja: 2020-12-11, 10:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złota łazienka

Post autor: novellaboyer »

Wydaje mi się, że te dwa kolory będą zbyt mocno ze sobą kontrastować.
karmi83

Re: Złota łazienka

Post autor: karmi83 »

Ciekawy pomysł ale chcesz całą złotą łazienkę czy tylko złote dodatki np. grzejnik łazienkowy
w złotym kolorze, do tego baterie w złocie a reszta w jakimś innym czy jak dokładnie to widzisz
mucha123

Re: Złota łazienka

Post autor: mucha123 »

Pomyślcie też o suszarce do łazienki. Ja ostatnio zdecydowałam się na suszarkę Electrolux Perfect Care i jestem mega zadowolona. Kiedyś miałam obawy ale ta suszarka w ogóle nie niszczy ubrań bo ma dużo niższą temperaturę niż inne tego typu suszarki do prania. Poczytajcie o niej.
Awatar użytkownika
trunolfsson
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-16, 13:36
Lokalizacja: Katowice

Re: Złota łazienka

Post autor: trunolfsson »

Ja wolę bardziej minimalistyczne wystroje wnętrz.
Awatar użytkownika
cherzog
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-16, 14:47
Lokalizacja: Legnica

Re: Złota łazienka

Post autor: cherzog »

Szczerze mówiąc nigdy nie widziałam takiej łazienki. Ciężko stwierdzić, czy wyglądałoby to ładnie.
Awatar użytkownika
twindler
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-30, 10:14
Lokalizacja: Poznań

Re: Złota łazienka

Post autor: twindler »

To na pewno ciekawy pomysł, ale trzeba uważać aby nie przesadzić ze złotymi elementami.
Awatar użytkownika
hoegera1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-30, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złota łazienka

Post autor: hoegera1 »

Ja wolę raczej minimalistyczne wnętrza, raczej nic w złocie.
buckridgemagnolia
Posty: 3
Rejestracja: 2021-08-25, 00:34

Re: Złota łazienka

Post autor: buckridgemagnolia »

Złota łazienka brzmi naprawdę ciekawie i oryginalnie, jednak nie są to moje klimaty. Zdecydowanie wolę postawić na nowoczesne wnętrza utrzymane w jasnych kolorach. Niedawno miałam remont w mieszkaniu i wybrałam szare płytki łazienkowe, dzięki którym toaleta wygląda naprawdę świetnie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zamówienia dokonałam na tej stronie https://www.ceramika-arte.pl/pl/lazienka/
Awatar użytkownika
heidenreichkasandra
Posty: 10
Rejestracja: 2021-08-25, 22:13
Lokalizacja: Słomniki

Re: Złota łazienka

Post autor: heidenreichkasandra »

Złota łazienka może wyglądać ładnie i ciekawie. Jednak trzeba starannie dobrać do niej dodatki. Moim zdaniem w takiej złotej łazience fajnie wyglądałaby jakaś fototapeta samoprzylepna z motywem drewnianym. No a Wy co o tym sądzicie? Pozdrawiam! :D
___________
fototapety samoprzylepne
aleen05
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-26, 10:47

Re: Złota łazienka

Post autor: aleen05 »

Złota łazienka brzmi bardzo ciekawie, chciałabym taką zobaczyć.
sandita1

Re: Złota łazienka

Post autor: sandita1 »

A czy macie już wybraną pralkę? Ja zdecydowałam się na Electroluxa Perfect Care i jestem z niej bardzo zadowolona. Pranie wychodzi pachnące i bez zagnieceń. Warto też poczytać o suszarkach Electroluxa właśnie z tej serii. Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii i zamierzam kupić taką suszarkę.
dominika321

Re: Złota łazienka

Post autor: dominika321 »

migas pisze: 2017-11-09, 14:41 Witam słyszałem, że można też teraz wymalować łazienkę na złoty kolor, że jest modnie. Czy ktoś może mi poradzić, czy taka łazienka sprawdza się w praktyce?
To świetny pomysł, jak wybierzesz ciekawe płytki ceramiczne - może coś Cię tu natchnie https://plytki-podlogowe.pl/2-wszystkie
Awatar użytkownika
rodrigovandervort
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-24, 12:32
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Złota łazienka

Post autor: rodrigovandervort »

Myślę, że taka łazienka będzie bardzo stylowa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post