Siłownia w Płońsku

LEo
Posty: 1
Rejestracja: 2017-04-01, 11:45

Siłownia w Płońsku

Post autor: LEo »

Siemka, jakieś dobrej siłowni u nas. Wchodziłem na tą stronę Zoptamo i nic nie ma tak jak na innych. Poza tym nie ufam internetowi i posłuchałbym waszych rad :)
bueno77
Posty: 1
Rejestracja: 2017-06-04, 22:26
Kontakt:

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: bueno77 »

Czy jest coś jeszcze godnego polecenia??
justis
Posty: 4
Rejestracja: 2017-10-24, 12:43

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: justis »

A nie myslales moze o zalozeniu takiej domowej silowni? Nie mowie tutaj o zakupie jakiegos super sprzetu tylko tego najbardziej potrzebnego. Moj chlopak tak wlasnie zrobil, zrzucil sie jeszcze z kilkoma kolegami i maja niezla zabawe. W dluzszej perspektywie to jest naprawde duza oszczednosc. Korzystajac z okazji podrzuce wam ciekawy artykul na temat budowania masy miesniowej znaleziony niedawno w sieci https://www.budujmase.pl/trening/artyku ... iowej.html Napisany zostal przez profesjonaliste co mozna odczuc w kazdym zdaniu. Mam nadzieje, ze przyda sie uzytkownika forum. Pozdrawiam
myrolew
Posty: 6
Rejestracja: 2018-01-15, 10:24

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: myrolew »

a jakieś inne siłownie? ta jeszcze istnieje?
Ruzeculaa
Posty: 6
Rejestracja: 2018-03-12, 15:51
Kontakt:

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: Ruzeculaa »

a są w Płońsku jakieś zewnętrzne siłownie?
______________
Eventowo
bany

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: bany »

Witam, właśnie wystartowała nowa siłownia POWER FIT JOY w samym Centrum, ul. Wspólna 23.
Wyjątkowy klimat, warto odwiedzić ... :super:
DuFi78

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: DuFi78 »

Bardzo fajna, już byłem:)
TOPSLIM

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: TOPSLIM »

Kiedy będą zajęcia dla kobiet w siłowni POWER? W sobotę oglądałam salę fitness, która jest bardzo ładna, jasna z fajnym nagłośnieniem. Są już stepy, piłki do ćwiczeń.
xbrown
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-02, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: xbrown »

Jakie inne środki są warte uwagi?
Awatar użytkownika
ziemannnayeli
Posty: 3
Rejestracja: 2020-01-31, 13:34

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: ziemannnayeli »

Siłownia jest bardzo dobrym sposobem na wolny czas.
Gość

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: Gość »

Trening można dobrać zarówno ze sprzętem jaki jest na siłowni, jak i na masie własnego ciała.
Awatar użytkownika
Skalska
Posty: 16
Rejestracja: 2016-07-08, 12:22

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: Skalska »

Pełny, kompleksowy trening ze sprzętem od https://kronos-shop.pl/ można zrobić w domu. Bez straty czasu na dojazdy na publiczne siłownie, w oczekiwaniu na wolny sprzęt, bez kompleksów i z oszczędnością pieniędzy. Zamiast na karnet, od 1,5 roku kupowałam sprzęt do swojego domu i obecnie mam już wszystko, więc to co miałam wydać na karnet jest teraz oszczędnąścią
marek515
Posty: 7
Rejestracja: 2024-02-27, 11:30

Re: Siłownia w Płońsku

Post autor: marek515 »

Jeżeli szukacie sposób na spędzenie aktywnie wolnego czasu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://www.fitpark.pl , gdzie znajdziecie ofertę producenta siłowni zewnętrznych. Ich siłownie są świetnie wyposażone, można na nich wykonać praktycznie wszystkie ćwiczenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post