Sposób na zakupy

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Szosznian
Posty: 3
Rejestracja: 2017-01-25, 00:10

Sposób na zakupy

Post autor: Szosznian »

Mam problem z zakupami. Idę do spożywczaka po masło, a kupuję mleko, cukier, śledzie, wędlinę i ser żółty, wracam do domu i okazuje się, że nie mam masła... Myślałem o robieniu listy, ale to też się kończyło tak, że wracałem ze sklepu z niepotrzebnymi rzeczami, bo promocja, przecena, albo mi się zachciało. Wydaję przez to ogrom pieniędzy na jedzenie, a połowę z tego wyrzucam, bo nie jestem w stanie przejeść. Co robić???
Nomirania
Posty: 1
Rejestracja: 2017-01-25, 00:11

Re: Sposób na zakupy

Post autor: Nomirania »

Nie rezygnuj z listy, to jest dobry pomysł na zakupy :) To na pewno pomoże Ci lepiej panować nad wydatkami. Z innych podpowiedzi to może zacznij też planować jadłospis, dzięki czemu będziesz wiedzieć, czego się spodziewać danego dnia? A jak zostanie Ci jakieś jedzenie to je zamroź może?
kaja1
Posty: 3
Rejestracja: 2018-03-26, 10:58

Re: Sposób na zakupy

Post autor: kaja1 »

Ja bardzo często robię zakupy przez internet. Takie funkcjonowanie wiele ułatwia.Nawet telefon doładowuje poprzez internet, jak chcecie to tutaj odnośnik do strony się znajduje. czasami zakupy butów czy kosmetyków zostawiam na przejście do centrum handlowego . Chociaż teraz gdy w niedziele są one pozamykane, to też nie mam dużo czasu na ewentualne spacery...
marikka
Posty: 5
Rejestracja: 2021-06-14, 10:31

Re: Sposób na zakupy

Post autor: marikka »

Polecam robic listę zakupów a wcześniej najlepiej ustalić sobie plan co bedzie gotowane to wtedy nie marnujemy i wydajemy mniej.
Awatar użytkownika
ebeer
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-15, 12:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Sposób na zakupy

Post autor: ebeer »

Teraz chyba zdecydowana większość osób stawia na zakupy internetowe.
anna114
Posty: 11
Rejestracja: 2022-08-03, 10:10

Re: Sposób na zakupy

Post autor: anna114 »

Zawsze robię listę na zakupy. I w sklepie liczę ceny, żeby na kasie nie było kolejki jak u mnie będą kasować produkty...
mauser

Re: Sposób na zakupy

Post autor: mauser »

dla osób które mają problemy z sercem czytałam ostatnio że taka herbatka z anony jest polecana https://www.herbavis.pl/produkt/anona zobaczcie sobie i poczytajcie bo według mnie zawsze to lepiej sie wspomagać naturą niż chemią :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post