Artykuły do kuchni

Awatar użytkownika
lorenzomckenzie
Posty: 1
Rejestracja: 2023-01-26, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: lorenzomckenzie »

Ja niedawno postanowiłem w swojej kuchni zrobić małe porządki i wszystko w niej przejrzeć i zdecydować, co jest mi dalej potrzebne, a co mogę komuś oddać lub wyrzucić. Poza tym zainwestowałem w różne organizery, np. wkład do szuflady na sztućce. A wy jak utrzymujecie porządek w swoich kuchniach?
___________________________________
wyposażenie szafek kuchennych
Awatar użytkownika
portek
Posty: 54
Rejestracja: 2022-08-11, 12:53

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: portek »

Jeśli szukasz do swojej kuchni eleganckich sztućców lub pięknej porcelany to sklep MyTable.shop będzie do tego odpowiedni. Mają różne komplety pięknych portugalskich sztućców oraz zestawy ceramiki z manufaktury chodzieskiej, które na pewno sprawią, że Wasza kuchnia i jadalnie nabiorą wyjątkowego charakteru.
Awatar użytkownika
hilma38
Posty: 4
Rejestracja: 2023-06-06, 13:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: hilma38 »

Postanowiłam odświeżyć swoją kuchnię. Zrobiłam jej mały remont, przemalowałam ściany i postanowiłam na całkowicie jej nową aranżację. Obecne artykuły kuchenne niestety już nie pasują do jej wnętrza, przez co chciałabym zakupić jakąś nową zastawę, sztućce, szklanki i kieliszki. Chciałabym postawić na artykuły, które będą eleganckie i jakościowe. Macie może jakiś pomysł, gdzie mogłabym zamówić szklanki do whisky? Samej udało mi się znaleźć taki sklep - https://www.luxuryproducts.pl/szklanki-do-whisky.html. Może ktoś z was już kiedyś zamawiał jakieś artykuły kuchenne stamtąd?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post