Bajka

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

pebe, prosiłem jeszcze dwie osoby o wejście na stronę... każda mówiła to samo - komunikat o trojanie :/
Może to tylko błąd, a może nie... ja wolałem nie sprawdzać.

A co do emisji w tv to będziemy wdzięczni za info :)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

ja wszedlem, ale moj antywir nic nie wykryl , zatrzymalo sie na zaporze nie wiedziec czemu
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

spoko to i tak stronka tylko w celu info gdzie gralem. a co do zawartosci jej to... trzeba byc klubowiczem zeby znalezc cos ciekawego.

szkoda ze z tym polsatem wiecej dziewczyn nie skorzystalo to by jakas plonszczanka wygrala

jak myslicie atmosfere w lokalu tworzy dj czy ludzie a moze jedno i drugie?
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

atmosfere w lokalu tworzy dj czy ludzie a moze jedno i drugie?
I JEDNO I DRUGIE :ok: -- moim zdaniem oczywiscie.
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

hej juz w piatek ma byc emisja. dowiedzialem sie dzisiaj dlatego tak pozno pisze. ogolnie opisujac nie wiem jak to wyszlo, widac ciut amatorskie podejscie-od kamery ktora lampy nie miala i swiecili beznadziejna lampa wzieta ode mnie a po drugie wywiadu udzielali ludzie ktorzy sie nie pojawiaja praktycznie wogole z tego co widzialem, no ale moze akurat takie momenty widzialem. ciekawe jak to wyszlo, tylko zeby nie powialo groza he.

emisja 7:30, 15:30 i cos po 23 polsat2

a tak z innej beczki: jezeli ktos lubi muzyke klubowa to zapraszam juz w piatek okolo 1 do sluchania Radia Dla Ciebie bede tam mial swoja godzine. mozna sluchac online http://e-cast.pl:16400/
ps. czekajcie na pozdrowienia hehe (dj pebe)

taka muzyka i nie tylko bedzie 31 sierpnia w piatek w bajce kiedy pojawi sie najlepszy polski dj - dj W (raz na miesiac; www.djw.com.pl)

uff sie rozpisalem
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

pebe pisze:emisja 7:30, 15:30 i cos po 23 polsat2
Dzięki za info! :thnx:
sluchacz

Post autor: sluchacz »

link do nagranej audycji, milego sluchania! dla mnie mila noc przy tej muzyce. http://s009.wyslijto.pl/?file_id=90879451556028487582
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Oglądałem to na Polsacie 2, ale jakoś nie rzuciło mnie na kolana. ;-)
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

mnie tez nie rzucilo i zadzwonilem do 'gwiazd' i rezyserow programu ze wiekszej kichy to nie mogli zrobic. pokazali 4 ujecia a krecili 40 min. poprostu amatorka i to pijana. bez komentarza. wazne ze chociaz na imprezie bylo ok
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

dj W

Post autor: pebe »

31 sierpnia czyli w piatek odwiedzi nas najlepszy dj w Polsce czyli dj W z Bydgoszczy (www.djw.com.pl). zapraszam serdecznie wszystkich lubiacych muzyke inna niz komercyjna ;) rezerwacje 23 662 20 21 mysle ze po wakacyjnej przerwie bedzie ciekawie ;)
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

elo

zapraszam na kolejna wizyte dj'a W w płońsku tym razem 12 pazniernika (piatek). Chyba na dobre spodobał sie płońszczanom i nie tylko cykl tych imprez. poprzednia impreza byla mega niesamowita, mam nadzieje ze i ta trafi w Wasze gusta.

jesli chcecie dostawac info na temat imprez uruchomilismy gg info 8512729 (napiszcie pod ten nr a beda rozsylane informacje imprezowe) oraz grono bajki http://kawiarniabajka.grono.net (zapraszajcie do kontaktow)

do zobaczenia na imprezie ;)

'Bajka' Płońsk ul. Płocka 54 rezerwacje 236622021

ps. ja tez cos 'pobrzdakam' he;)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

pebe, a możesz wstawić na forum jakieś fotki z tych imprez ?
Osobiście nie chodzę na nie, ale kto wie może zacznę... ;)
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

http://s001.wyslijto.pl/?file_id=25849827463972636604

oto link do dema bajki. nie odda to charakteru imprez w najmniejszym %. jest to nagrywane w domu i do tego z pewnymi informacjami dlatego tez roznie mozna to odebrac. fotki z imprez mam jakies musialbym poszukac. zamieszcze cos moze jutro.
w tym klimacie gramy w kazdy piatek. no moze w prawie kazdy bo raz na miesiac W (house i electro). niedlugo planujemy ruszyc z impreza (raz na miesiac) w stylu retro (same kawalki 60'-90')


zycze milego sluchania ;)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

No nie wiem jak innym, ale mi się tam taka muza podoba.
Chyba kiedyś do was wpadnę i zrobię relację na forum.
A może koledzy z załogi się przyłączą.... ? ;)
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

hej mam sporo informacji
1 temat odległy ale chyba każdy o tym zaczyna powoli myśleć
ZAPRASZAM do Bajki
na imprezę SYLWESTROWA (nie muszę pisać kiedy).
3 dania ciepłe + szampan + napoje + owoce
cena 70 zł od osoby. jeżeli planujesz przyjść większą grupą cena podlega negocjacji.
Całą noc będzie grał dj Adam Z
pozostaje mi tylko napisać że liczba miejsc jest ograniczona.
rezerwacje 023 662 20 21 Płocka 54 Płońsk
zapraszam do dyskusji; )
2 temat jest informacja iż 2 listopada w ten piątek w bajce gra dj Adam Z
jezeli planujecie posiedziec w domku to zapraszam do sluchania Radia Dla Ciebie (również online). W audycji Noc Dj'ów, którą prowadzą Paweł Bobrowski Bogdan Fabiański już po raz drugi będę miał okazję (dj Pebe) wystąpić. prawdopodobnie bede brzdąkał około godziny 1 w nocy. trzymajcie kciuki ;p
3 temat jest również informacją:
23 listopad w piątek kolejna edycja imprezy z udziałem dj'a W (najlepszy polski dj www.djw.com.pl) zapowiada sie ciekawa noc ;)
4 temat ważny dla Andrzejów:
30 listopada (piątek) nie prowadzicie ;) zapraszam na Andrzejki w Bajce ;)

uffff to na tyle do zobaczenia aaaaaaaaa i zapraszam na gg info 8512729 (piszcie a dodam Was do kontaktów i bedę podsylal info)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post