Bajka

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Bajka

Post autor: pebe »

moze tutaj odpowiednie miejsce do zalozenia tematu.

najstarszy bar chyba w plonsku ;p
6 lipca odbedzie sie tam casting do teledysku do polsatu. cala impreze zarejestruje program z tej stacj - dj Party.
wakacyjnym akcentem bedzie koncert K. Martina
cala impreze prowadzi dj Pebe (kluby www. bluedisco. pl (możliwy trojan) www.skyclub.pl)
wszelkie info na gg bajki 8512729

zapraszam moze sie poszczesci niektorym ;p

/// Z adresem zaznaczonym na czarno proszę ostrożnie /// ...:::Piter:::...
pamiętliwy

Post autor: pamiętliwy »

Ta Bajka - to nie Bajka - zmienić nazwę od zaraz! :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani:
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

No ciekawy jestem tego Castingu? :zawstydzony:
Casting w Płońsku - cos nowego :P :P :P
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Jak to DJ Party to może i Oksanka przyjedzie :P
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Napewno bedzie zarąbiście! Widziałem kiedyś ten program w TV :hurra:
gosc

Post autor: gosc »

zawsze jestem jak gra dj W i jest wtedy opor osob bo az z Warszawy przyjezdzaja
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Szkoda tylko, że wejście 10zł :zdziwko: :help: do tego klubu :cool: , a przez chyba jakieś dwa miechy opis na gg "wstęp free" :przestraszony:
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

niestety w plonsku nikt takich imprez nie sponsoruje wiec koszta sa zbyt duze aby pokryla to jedna osoba stad wejscie 10 zl dzis. no ale zapowiada sie ciekawa impreza. tak samo jak ktos wypowiedzial sie wczesniej jest dj W raz na miesiac i wstep tez po 10zl ale wszystko z powodu tego ze gwiazdy sie cenia. co do innych zwyklych piatkow wstep free takze raz na jakis czas nie powinno to przerazac. C U there 'tunajt' ;)
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Ej, nie ma co biadolić - 10zł za wjazd to przecież śmieszna kwota.
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

No i jak po imprezie? A Oksanka była? :hurra: :hurra: :P :P
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

elo
ogolnie bylo duzo osob i impreza do 3 byla. spodziewalem sie duzo dziewczyn, zreszta cala impreza byla z mysla o nich, niestety bylo ich moze z 40. wygrala dziewczyna az z Warszawy. specjalnie przyjechala na ten casting. powiem tak ze troszeczke zdziwilo mnie to bo fajna okazja byla ale moze pogoda badz reklama zawiodly (plakatow bylo sporo narozwieszanych). no ale nie ma co gadac w koncu cos w tym plonsku zaczelo sie dziac. fajna dla niektorych 'przygoda' bo emisja na polsacie 2 jakos niebawem. teraz pozostaje mi grac w piatki pop i polskie przeboje do nastepnej duzej imprezy. wstep za free takze mozna pozwiedzac ;)
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Nie wiecie kiedy będzie można to obejrzeć?
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Uwaga

Każdy kto kliknął na adres www. bluedisco. pl w pierwszym poście, jest proszony o przeskanowanie swojego kompa.
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pod tym adresem kryje się nie tylko strona, ale też Trojan !!!
Przepraszam, wszystkich za ewentualne szkodliwe następstwa ale dopiero teraz przypadkiem na ten odnośnik kliknąłem.
Może to być też fałszywy alarm, ale lepiej jest dmuchać na zimne.

Programy do skanów kompa on-line znajdziecie TU

Obrazek
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

No ładnie dziś rano niewiele brakowało, już prawie kliknąłem na ten link, ale na szczęście w ostatniej sekundzie przyszła jakaś myśl że tam pewnie i tak nie ma nic ciekawego. :przestraszony:
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

lol tam trojana nie ma uzywaja tej strony setki osob tygodniowo i jest ok. az tak sie nie znam zeby to zauwazyc no ale sie zdziwilem. pogadam z adminem mi powie.

co do emisji dam znac. ja bylem na dole i nakrecili z 10min ale na gorze jakies wywiady byly. a tematy bardzo wyszukane : co sadzisz o muzyce klubowej? itp a ja w tym czasie na dole dr alban iscie klubowo lol
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post