jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
loko

jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: loko »

Szukam dobrego ginekologa.ktory zna sie na tym co robi.a pani Bozena Ambroziak co o niej myslicie
Misia

Re: jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: Misia »

Polecam Panią dr Bożenę Ambroziak. Przeniosłam się do niej od dr Niewińskiego, którego nie polecam pod żadnym względem nie za bardzo wie co robić aby podjąć kroki w jakimś kierunku w którym jest problem.
Pani dr Ambroziak jest miła i zna się na tym co robi. Od razu po pierwszej wizycie i wysłuchaniu problemu zleciła szereg badań które należy wykonać aby rozwiązać sytuację. Odpowiada obszernie na wszystkie pytania. Zawsze wychodzę od niej zadowolona i bardzo dobrze o wszystkim poinformowana. Nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza. Szczerze Ja osobiście ją polecam. Ale zawsze każdy może mieć odmienne zdanie.
Luci98

Re: jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: Luci98 »

loko pisze:Szukam dobrego ginekologa.ktory zna sie na tym co robi.a pani Bozena Ambroziak co o niej myslicie
Polecam z czystym sumieniem. P.Doktor wnikliwie przeprowadza wywiad,dokładnie i delikatnie bada,ma dużo cierpliwości do pacjentki i odpowiada na każde jej pytania, w razie potrzeby zleca dodatkowe badania,podejmuje trafne decyzje odnośnie leczenia. Mnie i mojej damskiej części rodziny nie zawiodła,radzi sobie ze schorzeniami ,z którym inni ginekolodzy nie potrafili. POLECAM.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post