jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
loko

jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: loko »

Szukam dobrego ginekologa.ktory zna sie na tym co robi.a pani Bozena Ambroziak co o niej myslicie
WP36

Re: jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: WP36 »

Ja osobiście jestem zadowolona z opieki Pani Dr Ambroziak. Pomogła mi wielokrotnie w różnych kobiecych sprawach,gdzie nie jeden płoński ginekolog (zaliczyłam ich 4) nie radził sobie z nimi. Podejście Dr Ambroziak do pacjentki oceniam bardzo dobrze, rozmowa życzliwa, badanie dokładne, podjęte leczenie trafione. Wdzięczna Pacjentka.
Ula

Re: jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: Ula »

Dr Ambroziak OK, Polecam
Aldonna28

Re: jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: Aldonna28 »

Dziewczyny a co sądzicie o Romanie Majchrzaku http://kcp.pl/lekarz/roman-majchrzak/ginekolog/plonsk/ ? Poleciła mi go koleżanka, kiedy miała sporo takich powiedźmy "kobiecych" problemów, ale leczyła się u niego już dość dawno temu i nie do końca jestem pewna, czy warto do niego chodzić.
bella3

Re: jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: bella3 »

Moją ciążę prowadziłam w Warszawie, z racji 39 lat była obawa czy z dzieckiem będzie wszystko w porządku, miałam wykonywany test NIFTY. Warszawa to duże miasto i jest więcej specjalistów, szpitali dlatego uznałam, że tam będę miała lepszą opiekę. Co do testów prenatalnych to na https://www.testdna.pl/badania-prenatal ... /warszawa/ odsyłam po więcej informacji, ten test w żaden sposób nie szkodzi dziecku a jest bardzo czuły.
Alicja12

Re: jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: Alicja12 »

Dobry ginekolog to taki, który nie zbywa pacjentki. Pilnuje wszystkich badań, można go o wszystko zapytać i nie ma tego skrępowania czy wstydu, że nas wyśmieje czy coś. Ja chodzę do pani doktor, jest świetna. Jak chciałam antykoncepcję to też wszystko mi wytłumaczyła co i jak, pamiętała o badaniach. Belarę biorę już ponad rok i dużo pewniej się teraz czuję, nie stresują mnie zbliżenia. Nawet cera mi się poprawiła.
Awatar użytkownika
spencerbode
Posty: 3
Rejestracja: 2021-09-29, 23:03
Lokalizacja: Olsztyn

Re: jaki ginekolog w plonsku jest dobry

Post autor: spencerbode »

Ja też się zastanawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post