Wybory prezydenckie 2015- składy OKW

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Zażenowany

Wybory prezydenckie 2015- składy OKW

Post autor: Zażenowany »

Przyznam, że partią którą popieram jest Prawo i Sprawiedliwość. Jednak płoński PiS jest beznadziejny. Wystarczy spojrzeć, kto został zgłoszony do poszczególnych OKW w Płońsku. Państwo Sokólscy! A nawet syn Pana Tucholskiego!!! Jestem ciekaw, co ten ostatni młody, bo przecież nie doświadczony i jeszcze też nie wykształcony człowiek wie o polityce i wyborach prezydenckich. Wie tyle pewnie, co się dowiedział na jakimś Wos-ie w szkole... a więc 1000 razy mniej ode mnie. Z drugiej strony w komisji może zasiadać każdy, tym bardziej, że procedury są naprawdę proste i każdy głupi by sobie z tym poradził. Żadna filozofia jednym słowem!

Niech mi nikt nie mówi, że tak można bo ja o tym wiem doskonale. W końcu nie są określone zasady, które określają przyznawanie członkostwa w OKW przez komitety wyborcze. To mówią wszystkie dokumenty, rozporządzenia (głównie PKW). Ale mimo to śmierdzi nepotyzmem!!! Odnoszę wrażenie, że moja partia PiS, a jednocześnie nieszczęsne płońskie Prawo i Sprawiedliwość najmniej się kryje ze wszystkim i przewodzi w rankingu nepotyzmu w wyborach prezydenckich 2015. Zagłosuję oczywiście na Pana Andrzeja Dudę, którego trochę znam nawet, ale z płońską kliką pisowską trzeba coś zrobić. W wyborach samorządowych 2018 i to już sporo wcześniej trzeba ich wyprostować!!!

Pozdrawiam
sylwekm
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-11, 12:26

Re: Wybory prezydenckie 2015- składy OKW

Post autor: sylwekm »

To ty czlowieku nie wiesz że PIS to tak ma ze - Pieniądze i Stanowiska
Jeszcze ten ich Antonio.... żenada
zażenowany

Re: Wybory prezydenckie 2015- składy OKW

Post autor: zażenowany »

Czytaj ze zrozumieniem CZŁOWIEKU. Ty piszesz, że PiS tak ma, ale ogólnie i tak najmniej ze wszystkich partii, więc nie pisz bzdur. Mi się konkretnie układy w płońskim PiS-ie nie podobają.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post