Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
watek
Posty: 3
Rejestracja: 2014-11-28, 10:09

Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: watek »

Niedługo mam urlop i stwierdziłem, że fajnie byłoby gdzieś pojechać. Przeszukałem więc różne oferty i znalazłem dwie last minute, które by mi odpowiadały. Jedna jest do Egiptu, do Jungle Aqua Park.
Niby byłoby fajnie, ale ja wiem, czy o tej porze będzie tam wystarczająco ciepło żeby się kąpać?
Druga opcja to Hiszpania. Tu już byłoby drożej, ale mógłbym sporo pozwiedzać, tylko znowu nie wiem, jak z pogodą. No i czy są tam jakieś ciekawe rozrywki oprócz zwiedzania, bo jak patrzę na program, to może być trochę męcząca podróż.
Nie wiem co wybrać, może wy mi coś doradzicie?
kruchy25

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: kruchy25 »

do pracy a nie na urlop ,
smerfik2012
Posty: 3
Rejestracja: 2012-11-05, 18:15

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: smerfik2012 »

watek pisze:Niedługo mam urlop i stwierdziłem, że fajnie byłoby gdzieś pojechać. Przeszukałem więc różne oferty i znalazłem dwie last minute, które by mi odpowiadały. Jedna jest do Egiptu, do Jungle Aqua Park.
Niby byłoby fajnie, ale ja wiem, czy o tej porze będzie tam wystarczająco ciepło żeby się kąpać?
Druga opcja to Hiszpania. Tu już byłoby drożej, ale mógłbym sporo pozwiedzać, tylko znowu nie wiem, jak z pogodą. No i czy są tam jakieś ciekawe rozrywki oprócz zwiedzania, bo jak patrzę na program, to może być trochę męcząca podróż.
Nie wiem co wybrać, może wy mi coś doradzicie?

W Hiszpanii raczej super pogody nie będziesz miał choć do zwiedzania będzie ok;)
Jeśli jednak się zdecydujesz na typowe nic nie robienie to leć do biura podróży i Ci doradzą fajny hotel. Ja zawsze kupuje wycieczki u Beaty na rogu Towarowej i Wyszogrodzkiej ;)
kassy
Posty: 8
Rejestracja: 2015-01-19, 09:13

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: kassy »

ja polecam sanatorium, najlepiej nad morzem.
januszpogorzelski0
Posty: 3
Rejestracja: 2016-01-18, 14:38

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: januszpogorzelski0 »

Marzec byłby dobrym miesiącem na pojechanie w góry i wyjazd na narty. Jak dla mnie wczasy w kraju to bardzo dobry wybór, szczególnie w okresie zimowym. Wyjazd za granicę najlepiej odłożyć na czas wakacji letnich.
tosinka
Posty: 22
Rejestracja: 2018-02-12, 14:14

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: tosinka »

Ja w marcu wyjeżdżam do Krakowa :D Nie wiem czy to dobry czas na to miasto, ale tak akurat mogłam wziąć wolne. :))
Może nie jest to jakaś spektakularna podróż, ale lepsze to niż nic :D
Olga33
Posty: 15
Rejestracja: 2018-12-16, 21:02

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: Olga33 »

tosinka pisze: 2018-02-22, 15:54 Ja w marcu wyjeżdżam do Krakowa :D Nie wiem czy to dobry czas na to miasto, ale tak akurat mogłam wziąć wolne. :))
Może nie jest to jakaś spektakularna podróż, ale lepsze to niż nic :D
Każda podróż może być spektakularna jak się ją odpowiednio zaplanuje :) Kraków to piękne i zabytkowe miasto, które należy odwiedzić przynajmniej raz.
A masz już zapewniony transport? Bo jeśli nie, to na https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/krk/krakow możesz znaleźć tanie loty do Krakowa. Warto to sprawdzić, ponieważ z niektórych lotnisk taka podróż samolotem może kosztować mniej niż podróż autobusem czy autem :p
benjamin38
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-30, 09:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: benjamin38 »

Poza sezonem można trafić na super okazje, dodatkowo nie ma tak wielkiego nasilenia ruchu turystycznego, więc jest cisza i spokój.
palo
Posty: 1
Rejestracja: 2020-01-15, 20:03

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: palo »

jak dla mnie najlepsze w takim okresie są wycieczki objazdowe, typowo związane ze zwiedzaniem pewnych miejsc, zabytków itd. ja bym Ci poleciła przejrzeć ten przewodnik https://discover.pl/zamki-dolnego-slaska/ i na pewno trafisz na ciekawe miejsca. bo góry czy morze to już zdecydowanie na porę letnią polecam
Awatar użytkownika
effertzwhitney
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-12, 13:50

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: effertzwhitney »

Ostatnio trafiłem na stronę https://gopoznan.pl/ która odnośnie do tematyki Poznań weekend. Czy ktoś z Was spędzał kiedyś lub w ostatnim czasie weekend w tym mieście? Jeżeli tak, to podzielcie się swoim doświadczeniem z pobytu w tym mieście. Miasto wydaje mi się ładne. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
karola973
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-15, 14:55

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: karola973 »

Niedługo mój upragniony urlop. Zdecydowałam się na Hiszpanię. Zarezerwowałam już apartamenty w Hiszpanii na wynajem. Nie mogę się doczekać!
Awatar użytkownika
valentinabahringer
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-19, 19:42
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: valentinabahringer »

Zazdroszczę Wam urlopu. Mój już niestety jest za mną.
michal3332
Posty: 21
Rejestracja: 2020-08-06, 06:53

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: michal3332 »

Rok temu w marcu moja małżonką namówiła mnie na wyjazd do https://hotelmontis.pl/blog/ .Ja się zgodziłem i ten wyjazd wspominam bardzo dobrze.
StefanBavin
Posty: 3
Rejestracja: 2020-12-23, 08:02

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: StefanBavin »

Myślę, że w marcu kwarantanna się nie skończy, lepiej usiąść w domu, myślę, że tak. W domu jest coś do zrobienia, na przykład grać w gry https://legalne-kasyna-online.pl.
Awatar użytkownika
karli37
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-17, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gdzie lepiej pojechać w marcu?

Post autor: karli37 »

Jeśli uda się wam pojechać za granice to bardzo polecam.
ODPOWIEDZ