Płocka i szkoła

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
kitek

Płocka i szkoła

Post autor: kitek »

Od września do czerwca nie da się przejechać .Mamusie i Tatusie muszą tak stawiać auta ze przejazd jest tak utrudniony bo małe 16 i 17 nastoletnie dzieciaki nie trafia do domu.Co dzień ford niebieski tak stawia auto ze nie sposób przejechać może to ze kierowca metr czterdzieści ale pytam się gdzie policja i straż
jjjjj

Re: Płocka i szkoła

Post autor: jjjjj »

To jeszcze ma coś lepszego .... zatrzymywanie się przed pasami dla pieszych choć akurat nikt nie idzie wysadzanie dziecka i czekanie aż ono przejdzie no zrozumiał bym gdyby to był 6 latek a nie 16 sto .... dużo by mówić o praktykach rodziców jakie tam mają miejsce .... a mandatów było by co nie miara
marianek

Re: Płocka i szkoła

Post autor: marianek »

Ja mam jeszcze lepsze prawie 80 latek za kierownicą z jednym okiem zdrowym koło niego jego żoną a z tyłu kobieta która ma prawo jazdy przyjeżdżają po nastolatek pytam się czy tak się boją ze okup będzie czy obiad na czas.I ten dziadek stoi w tym aucie a rusza podchodzimy i trąbią na niego hahaha ubaw
Mikołaj

Re: Płocka i szkoła

Post autor: Mikołaj »

Bardzo dużo osób z Płockiej mieszka poza miastem, nie dziwcie się że rodzice po nich przyjeżdżają. A co do zatrzymywania się przed pasami i wypuszczania uczniów LO i PGP - no cóż, powiedzcie mi gdzie mają się zatrzymywać, jak nie tam. Przy liceum jest parking... Na 4 samochody. Postacie się czasami w cudzej sytuacji, ludzie. Jakby był tam jakiś praktyczny parking to problemu by nie było, joł ;)
izunia

Re: Płocka i szkoła

Post autor: izunia »

Nie chodzi o parking tylko o szalone mamysie co mysla ze jak stoja pod sxkola to wszystko im wolno a tak na marginesie do 40 te dzieci befa wozone bo nie wszyscy sa z poza Plonska tylko z miasta i to nawet blisko .A nauka jazdy takim mamom by sie przydala nie mowie ze rozumu tez im potrzeba to co widze
Mikołaj

Re: Płocka i szkoła

Post autor: Mikołaj »

Ujmę to tak: jeśli rodzic rano jedzie do pracy, a po drodze ma szkołę dziecka, to ma powiedzieć mu "MASZ IŚĆ PIESZO, BO DO CZTERDZIESTKI BĘDĘ CIĘ WOZIŁ, GÓWNIARZU"? A może "IDŹ PIESZO, bo jakiejś pani się nie podoba podrzucanie dzieci pod szkołą"? Naprawdę są większe problemy, moi drodzy.
rodzić

Re: Płocka i szkoła

Post autor: rodzić »

nie chodzi tutaj o podwożenie dzieci do szkoły bo to oczywiste tylko o NIEROZWAGĘ rodziców i ich kiepskie zachowanie powodujące zagrożenia na drodze .... o tym to nikt nie pomyśli ....
ilona

Re: Płocka i szkoła

Post autor: ilona »

No właśnie chodzi o głupotę bo rodzice zapomnieli chyba że ta ulica nie należy do nich i wyciskanie się na siłę bo akurat ją jestem najważniejszy .Trochę rozumu brakuje co nie którym
nok

Re: Płocka i szkoła

Post autor: nok »

masz rację
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post