Księgowość

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Kaśka36

Re: Księgowość

Post autor: Kaśka36 »

Ja polecam kupić do firmy prosty program do faktur. Dzięki temu wystawianie faktur będzie proste i bezproblemowe. Będzie to mógł robić każdy pracownik, któremu założysz konto z odpowiednimi uprawnieniami. Dodatkowo wiele programów oferuje dużo więcej niż tylko możliwość wystawiania zwykłych faktur... Koniecznie sprawdź sobie Melpe.
Awatar użytkownika
whyatt
Posty: 4
Rejestracja: 2021-10-08, 12:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Księgowość

Post autor: whyatt »

Czy ktoś z Was kiedykolwiek korzystał z pomocy i doświadczenia biegłego rewidenta z Katowic? Biegły rewident przeprowadza w przedsiębiorstwach kontrolę polegającą na badaniu sprawozdania finansowego. To zawód zaufania publicznego, a osoba go wykonująca musi posiadać nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale także wiedzę z wielu dziedzin i nieposzlakowaną opinię. Obowiązkiem audytora jest postępowanie zgodne ze złożonym ślubowaniem i określonymi przepisami prawa.
wladek2223s
Posty: 5
Rejestracja: 2021-10-19, 06:47

Re: Księgowość

Post autor: wladek2223s »

Ja korzystam z bardzo dobrej księgowości. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony.
___________________________________________________
VIN za darmo
Awatar użytkownika
enola1feest
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-21, 07:07
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Księgowość

Post autor: enola1feest »

Kochani, a może korzystaliście z usług tej firmy: https://www.asset.rzeszow.pl/ ? Poszukuję rzetelnego biura księgowego z okolic Rzeszowa, który świadczy bardzo dobre usługi księgowe. Mam zagmatwaną sytuację podatkową i potrzebuję specjalisty. Cena nie gra roli, zależy mi aby usługi były na najwyższym poziomie. Dajcie proszę znać, jeżeli coś wiecie :)
Ksiegowosc

Re: Księgowość

Post autor: Ksiegowosc »

Na pewno najwygodniej i najopłacalniej jest zlecić księgowość specjalistom. Mogę polecić biuro rachunkowe WCDF I Sp. z o.o. tel 506 769 306, obsługa księgowa w całej Polsce - Warszawskie Centrum Doradztwa Finansowego I
Awatar użytkownika
ucassin
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-26, 15:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Księgowość

Post autor: ucassin »

Kiedy warto zatrudnić księgową stacjonarnie do biura?
dott88

Re: Księgowość

Post autor: dott88 »

U mnie biznes ma mieć swoje właśnie przełożenie do sukcesu firmy i nie wiem, czy warto sprawdzić skladki w szwecji? Macie o tym jakieś informacje? Dodam, że tak naprawdę sama nie planowałam niczego specjalnego, ale jak na razie to sobie zerkam na takie właśnie rozwiązania. Niech to ma sens, mam nadzieję, że też coś podpowiecie, mimo wszystko.
Awatar użytkownika
jaydonframi
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-08, 17:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Księgowość

Post autor: jaydonframi »

Niezależnie od tego jak duża jest nasza firma, obieg dokumentów to podstawa sprawnego jej funkcjonowania. Od tego jak dokumenty są przekazywane wewnątrz firmy zależy sprawność podejmowania decyzji jak i codziennego funkcjonowania.


____________________________
elektroniczny obieg dokumentów
imuj45
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-09, 10:50

Re: Księgowość

Post autor: imuj45 »

To jest kwestia indywidualna, nie ma jednego słusznego podejścia. Ważne jest zrozumieć, że ludzie mają różne potrzeby i oczekiwania.

________________________
Pozycjonowanie Kalisz
Gość

Re: Księgowość

Post autor: Gość »

Współczesne zarządzanie firmą wymaga nowoczesnych narzędzi. Według mnie Baseline ma coś, co może zrewolucjonizować Twój obieg faktur. Sprawdź ich propozycję na https://www.baseline.pl/obieg-faktur/
linka
Posty: 18
Rejestracja: 2023-03-22, 13:45

Re: Księgowość

Post autor: linka »

Moi znajomi, żeby mieć spokój ale i pewność, że wszystko jest realizowane jak powinno to warto zgłosić się do aforti ac. Specjalizują się w księgowości, ale także i oferują pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych.
santo
Posty: 93
Rejestracja: 2023-06-28, 22:20

Re: Księgowość

Post autor: santo »

Nie mamy teraz w firmie księgowej na etacie dlatego szukamy biura rachunkowego które przejmie na siebie obowiązki z tym związane. W samej Warszawie takich biur jest mnóstwo, szukając pozytywnych opinii natrafiłem na https://wzpartners.pl/oferta/payroll/ . Biuro od lat na rynku, kompleksowo obsługują firmy w zakresie księgowości, kadr i płac czy doradztwa podatkowego.
Krystian87
Posty: 54
Rejestracja: 2023-11-15, 19:53

Re: Księgowość

Post autor: Krystian87 »

Poszukując usługi księgowość bielsko trafiłem na http://temidaksiegowi.pl/oferta/doradzt ... sko-biala/ i zastanawiam się nad sprawdzeniem ich oferty. Myślicie, że jest to dobry pomysł?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post