Da Grasso

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Da Grasso

Post autor: robert41 »

Pizza fatalna ser to porażka z torebki kiełbasa bo była wiejska pewnie najtańsza cebuli trzeba było szukać a przypraw zero .Sosy oby dwa bez smaku .Dziwie się ze się utrzymują.Na całą pizze dużą można było policzyć ile było plasterków kiełbasy.Coraz gorzej tam jest.
Chlebek

Re: Da Grasso

Post autor: Chlebek »

Porażka potwierdzam....Obrzydliwe sosy, pizza nie należy do moich ulubionych. Zawsze po DaGrasso boli mnie brzuch:(
Leyla

Re: Da Grasso

Post autor: Leyla »

Potwierdzam, mnie też po DaGrasso zawsze boli brzuch ;/
Awatar użytkownika
jakubs
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-24, 09:03
Kontakt:

Re: Da Grasso

Post autor: jakubs »

Leyla pisze:Potwierdzam, mnie też po DaGrasso zawsze boli brzuch ;/
Powiedziałbym dosadnie - problemów jest więcej :-) Z tego powodu omijam tą sieć od lat.
kruchy25

Re: Da Grasso

Post autor: kruchy25 »

ja się nie zgadzam z tymi wypowiedziami zamawiam co jakiś czas pizze od nich i jeszcze ani razu ja ani nikt z mojej rodziny nie miał problemów żołądkowych a co do składników jest na pewno więcej niż w telepizzy czy w biesiadowej
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Da Grasso

Post autor: robert41 »

Jeśli ktoś lubi zjeść coś nie jadalnego to jego problem pizza była rok temu oky.Najbardziej denerwuje mnie przywożący jakby pozjadał wszystkie rozumy chyba ze dopłacają mu za reklamę hihi
mixert

Re: Da Grasso

Post autor: mixert »

kruchy25 pisze:ja się nie zgadzam z tymi wypowiedziami zamawiam co jakiś czas pizze od nich i jeszcze ani razu ja ani nikt z mojej rodziny nie miał problemów żołądkowych a co do składników jest na pewno więcej niż w telepizzy czy w biesiadowej
Widać, że nie jadłeś pizzy w Biesiadowie lub lokujesz produkt :)
ODPOWIEDZ