Global Fish Bońki - opinie

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
LecH

Global Fish Bońki - opinie

Post autor: LecH »

Dzień dobry,
bardzo proszę o opinie na temat firmy Global Fish w Bońkach. Czy warto starać się o pracę w tej firmie?
Pzdr
lolek

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: lolek »

Siema, radzę omijać tą firmę.
Gość

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: Gość »

kumpel zrezygnował z pracy w globalfiszu przez szefa . pracowal na hali przy rybach ale ten szef to buc jakis darł jape bez przerwy, nie można było moment odpocząć bo jak tylko szef obaczail to odrazu zjepka. zrsztą nie on jedyny dlatego zrezygnowall. sam myslałem żeby sprubować tam do pracy sie dostać, ale dalem sobie na luz.
gonzo

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: gonzo »

Dużo mogę powiedzieć o tej firmie, zarobki jak na Płońsk i wykształcenie ludzi nie są złe, praca w systemie 3-zmianowym. Tylko atmosfera nie jest zbyt ciekawa. Jedni na drugich donoszą do przełożonych, bardzo nerwowy szef, o którym pisał poprzednik trzęsie całą firmą.
rybka

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: rybka »

Firma jak firma można by było pracować ale kierownik...to jakieś nieporozumienie. Nikt tam nie wytrzymuje a to oczywiście zasługa kierownika . Nie rozumiem tylko dlaczego wyżsi przełożeni nie reagują na chamstwo i zachowanie kierownika.
poirytowany142

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: poirytowany142 »

[quote="Gość"] sam myslałem żeby sprubować tam do pracy sie dostać, ale dalem sobie na luz.[/quote]

Masz rację, żeby pracować gdziekolwiek to trzeba najpierw opanować PODSTAWY języka polskiego , [b]spróbuj[/b] sił w zbieraniu metali, potem z czasem poćwicz ortografię, może za parę lat Cię wezmą
normalny

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: normalny »

mentalność płońska "narzekać" jak ktoś chce pracować, to będzie!!Ale jak mówi przysłowie: złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy.
olus

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: olus »

dobrze powiedział poprzednik, jak ktoś chce pracować, to będzie i nie szuka wymówek
kruchy25

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: kruchy25 »

jak ktoś chce być popychadłem w pracy i pozwala sobie na to żeby ktoś się na niego wydzierał bez powodu bo jest kierownikiem to będzie ciotą do końca tyle do tych co piszą że trzeba pracować w takich firmach itp. bzdurom w pracy mają Cie szanować jako pracownika a nie popychadło jeżeli nie masz szacunku do siebie i pozwalasz na takie akcje to nikt nie bedzie miał szacunku do Ciebie i będziesz popychadłem
Jac

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: Jac »

:hurra: :hurra: Jeden z internautów słusznie stwierdził, że jeżeli ktoś pozwala na siebie krzyczeć to na niego krzyczą, tym bardziej jak mają ku temu powód albo cywilizowany język do niego nie dociera. Ponadto atmosferę tworzymy sami, jezeli donosimy, jesteśmy niegrzeczni dla innych to trudno aby inni zachowywali się inacze. Ocenę zacznijmy od siebie. Wogole w global jest spoko.[quote=rybka post_id=18308 time=1405721331 user_id=1
Jac

Re: Global Fish Bońki - opinie

Post autor: Jac »

Dodam, że w kilku miejscach w Global jest kartka z bardzo mądrym tekstem "pozostaw to miejsce w takim stanie w jakim sam chciałbyś je zostać" myślę, że można to odnieść również do stosunków międzyludzkich - zachowuj się wobec innych tak jak byś chciał aby inni zachowywali się wobec Ciebie. Pozdrawiam czekam w Global, pracuję juz tam jakiś czas i chwale sobie chociaż wcześniej w poprzednich pracach fizycznie nie pracowałem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post