Jakie podziękowania dla rodziców? Co wybrać?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Kitti

Jakie podziękowania dla rodziców? Co wybrać?

Post autor: Kitti »

Moja siostra na swoim weselu dała w formie podziękowania rodzicom statuetkę i kosz kwiató w. Chciałabym z mężem, aby nasz prezent również był wyjątkowy - jednak inny od tego co dostali od siostry. I tak wymyśliłam, że damy im fotoksiążkę, tylko że dostaną ją dopiero po weselu bo wkleimy tam również zdjęcia z wesela. No i teraz mamy dylemat - czy robić zatem podziękowania dla rodziców na sali? Czy tylko podziękować w domu? Jeśli na sali to czy tylko słownie, czy może jednak coś dokupić jeszcze? Doradźcie.
kruchy1984

Re: Jakie podziękowania dla rodziców? Co wybrać?

Post autor: kruchy1984 »

My swoim rodzicom daliśmy duże nasze zdjęcie z podziękowaniami wyrytymi na ramce i bukiet kwiatów
Picx
Posty: 81
Rejestracja: 2008-02-22, 21:30

Re: Jakie podziękowania dla rodziców? Co wybrać?

Post autor: Picx »

a swoim rodzicom podziękuję w domu, bez świadków - naturalnie.
Nienawidzę tej części wesela - to zawsze wydaje mi się takie sztuczne i pod publiczkę.. niepotrzebne. ale wiadomo, niektórzy może mają takie marzenia? Może niektórzy rodzice tego potrzebują? Nie wiem, ale uważam, że wdzięczność potrzebuje intymności..
homelove
Posty: 1
Rejestracja: 2013-11-25, 15:40
Kontakt:

Re: Jakie podziękowania dla rodziców? Co wybrać?

Post autor: homelove »

kwiaty i jakiś fajny prezent. może jakieś zdjęcia
Malika

Re: Jakie podziękowania dla rodziców? Co wybrać?

Post autor: Malika »

Ja bym dała wasze zdjęcia naciągnięte na blejtram i oprawione w gustowną pasującą do ich wnętrz ramę!
Taki prezent to pamiątka na lata. Kwiatki zwiędną, a kosz ze podarunkami- zjedzą :-)
monia89
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-24, 12:49
Kontakt:

Re: Jakie podziękowania dla rodziców? Co wybrać?

Post autor: monia89 »

Ostatnio byłam na kilku weselach i zazwyczaj mara młoda dawała fotoksiążki, albumy no i kwiaty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post