Kwiaty na ślub...

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
SaraSara
Posty: 4
Rejestracja: 2013-07-10, 11:51

Kwiaty na ślub...

Post autor: SaraSara »

Co myślicie o zamawianiu i dostawie kwiatów na ślub kościelny i salę weselną przez kwiaciarnie internetową[/url]? Czy lepiej jest zlecić takie zadanie kwiaciarni za miejscu albo ewentualnie wysłać kogoś z przyjaciół lub rodziny by oni się tym zajęli? Jak Ty poradziłeś sobie z tematem kwiatów na ślub lub jakie masz plany?
Picx
Posty: 81
Rejestracja: 2008-02-22, 21:30

Re: Kwiaty na ślub...

Post autor: Picx »

Ja jeśli muszę przesłać komuś kwiaty na odległość to stosuję schemat następujący:
wyszukuje miejscowej kwiaciarni, dzwonię, pytam o dostawę i koszt (zwykle ok 10zł), zamawiam bukiet, umawiam się co i jak, płacę przelewem a przed zapłatą proszę o przesłanie zdjęcia bukietu mmsem. Do tej pory nie miałem żadnych problemów z kwiaciarnią. Jeżeli kwiaciarnia ma konto w innym banku, niż ja - mailem wysyłam potwierdzenie przelewu. W ten sposób jest 70% taniej niż jakaś poczta kwiatowa a i bukiet zwykle jest bardziej od serca a nie wg. korporacyjnych standardów.

Nikt mnie jeszcze nie oszukał, więc uważam ten sposób za dobry i sprawdzony. Kwiaty dochodziły na czas i zgodnie ze zdjęciem :)

D.
adelajda81
Posty: 3
Rejestracja: 2014-11-24, 13:13
Kontakt:

Re: Kwiaty na ślub...

Post autor: adelajda81 »

To się zmienia zawsze. moda i indywidualne preferencje bywaja rózne ale dobra florystka z pewnością coś zaproponuje.
marrrcin
Posty: 3
Rejestracja: 2014-12-30, 19:00

Re: Kwiaty na ślub...

Post autor: marrrcin »

Według mnie zawsze lepiej jest zamawiać takie rzeczy w internecie po po pierwsze jest taniej a po drugie wygodniej..
pimor
Posty: 4
Rejestracja: 2015-01-29, 11:09

Re: Kwiaty na ślub...

Post autor: pimor »

Moim zdaniem to tak jak napisał ktoś wyżej znaleźć telefon do kwiaciarni w tym samym miejscu i zamówić z dowozem. Na pewno wyjdzie o wiele taniej a bukiet może być ładniejszy.
karolina90
Posty: 1
Rejestracja: 2015-01-30, 14:16

Re: Kwiaty na ślub...

Post autor: karolina90 »

Zgadzam się
infloral
Posty: 1
Rejestracja: 2016-06-29, 09:20

Re: Kwiaty na ślub...

Post autor: infloral »

Jeżeli chodzi o kwiaty na ślub to jednak zamawianie w ciemno przez sklep internetowy jest ryzykowne.

Warto poszukać dobrego florysty przez internet. Popytać znajomych. Jak już się znajdzie to warto wstępnie porozmawiać telefonicznie i powymieniać inspiracje przez email, messenger, whatsapp.

Następnie warto się spotkać osobiście na sali czy w kawiarni i uzgodnić szczegóły, zaprojektować dekoracje.
Dobry florysta powinien w dany weekend być w pełni oddany jednemu ślubowi, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Jeżeli chodzi o bukiety okolicznościowe to jak ktoś nie ma czasu na szukanie i dzwonienie to może skorzystać z usług poczty kwiatowej. Jak ma czas i chciałby aby bukiet idealny to powinien poszukać lokalnej kwiaciarni i zadzwonić do niej.

A jeżeli ktoś by poszukiwał florysty to możemy polecić siebie ;)
https://www.facebook.com/malgorzatapawlowskainfloral/
daaro1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-12-18, 20:15

Re: Kwiaty na ślub...

Post autor: daaro1 »

A czy taki ślub będzie w klimacie folkloru - https://dealsbay.pl/ogolna/co-to-jest-folklor/ mega mnie takie coś jara, przynajmniej raz w zyciu chciałbym być na takim :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post