praca

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
aaskaa

praca

Post autor: aaskaa »

Poszukujemy opiekunek osób starszych do pracy w Niemczech. Praca u rodzin prywatnych. Rodziny zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie. Od kandydatek wymagamy dobrej lub komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, roku doświadczenia, posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem. Współpraca na zasadzie gewerby. Szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert można uzyskać pod numerem telefonu: (032)797047** wiecej na : glosplonska.pl/Praca-Praca-z ... 126-457110
inkowa
Posty: 5
Rejestracja: 2016-06-24, 12:34

Re: praca

Post autor: inkowa »

Pracę bez problemu w Niemczech można znaleźć, tylko trzeba potem mieć jak tam pojechać. Ta firma jest jedną z niewielu, które jadą przez całą Polskę do Niemiec http://www.busemdoniemiec.eu/uslugi/prz ... do-niemiec i można bez problemu zamówić indywidualny transport, jeśli jedzie się większą grupą.
Awatar użytkownika
umarcin
Posty: 1
Rejestracja: 2016-06-30, 11:54
Lokalizacja: Oława

Re: praca

Post autor: umarcin »

Też pracuję w Niemczech jako opiekun osób starszych. Bardzo często podróżuję między Wrocławiem i Düsseldorfem. Zazwyczaj wybieram podróż busem piatkabus.pl. Podróż jest bardziej komfortowa niż dużym autobusem. Do tego jest większa elastyczność jeśli chodzi o wybór miejsca rozpoczęcia i zakończenia podróży. Na stronie internetowej jest wyszukiwarka połączeń obsługiwanych przez tę firmę. Dodatkowo można zarezerwować bilet on-line, co jest dużym ułatwieniem. Za 3 dni znowu tam jadę opiekować się pacjentami.
violkaviolka
Posty: 4
Rejestracja: 2016-11-28, 14:14

Re: praca

Post autor: violkaviolka »

"Szczerze mówiąc przez jakiś czas próbowałam swoich sił w pracy jako opiekunka. Dobijała mnie jednak rozłąka z rodziną i praktycznie zero czasu na własne przyjemności :( Niestety, nawet w nocy czasem trzeba wstać, żeby w czymś pomóc lub podać leki.

Na szczęście po decyzji o zakończeniu pracy jako opiekunka szybko znalazłam zatrudnienie w innym miejscu. Tam też docenili moją cierpliwość i dobry kontakt z drugim człowiekiem :) Do tego mam wreszcie umowę o pracę, więc odprowadzam wszystkie składki i nie musze się martwić, że jak złamię nogę, to będę musiała płacić za leczenie. Jestem doradcą terenowym w firmie Kruk - może mało wam to mówi, ale jeśli chcielibyście dowiedziec się na czym to dokładnie polega, to odsyłam do ogłoszenia: https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=106 . Pozdrawiam :)"
maksik
Posty: 5
Rejestracja: 2018-01-16, 10:30

Re: praca

Post autor: maksik »

A czy udział w różnego rodzaju szkoleniach ma sens? Czy dzięki temu możemy zwiększyć szanse na znalezienie lepszej pracy?
gambi
Posty: 3
Rejestracja: 2014-04-18, 21:03
Kontakt:

Re: praca

Post autor: gambi »

Lepiej daj ogloszenie o pracy w bardziej poczytnych miejscach sprawdz prace w Warszawie http://warszawalokalnie.pl/praca
marekane
Posty: 4
Rejestracja: 2018-07-07, 12:42

Re: praca

Post autor: marekane »

czemu wszyscy poszukują opiekunów do niemiec ?a ich dzieci :?
sharisha
Posty: 4
Rejestracja: 2018-08-31, 11:39

Re: praca

Post autor: sharisha »

No wiec wlasnie.
Lagrus
Posty: 1
Rejestracja: 2019-01-10, 13:39

Re: praca

Post autor: Lagrus »

Jeżeli poszukujesz pracy dodatkowej, to z pewnością zainteresuje Cię praca w domu. Można sobie dorobić do domowego budżetu
REJESTRACJA AVON. Sprawdź :)
terek
Posty: 4
Rejestracja: 2017-10-26, 06:03

Re: praca

Post autor: terek »

O dodatkowym zajęciu w Avon można dowiedzieć się na stronie https://info-avon.pl . Możliwości są co najmniej dwie, czyli zostanie Ambasadorem marki lub liderem. Drugie stanowisko oferuje większe możliwości finansowe, jednak wymaga większego zaangażowania. Podpisuje się również umowę zlecenie bądź pod działalność gospodarczą. Jeśli ktoś z Was miał okazję współpracować z firmą wiele lat temu, to obecnie warto wrócić, gdyż wiele się zmieniło na plus.
baranekbaran
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-01, 11:15

Re: praca

Post autor: baranekbaran »

ile godiznowa praca ? w jakim czasie czy na stałe czy zlecenie ? www.meblewdomu.pl tutaj też poszukują czasem pracowników
jamaalfadel
Posty: 4
Rejestracja: 2020-01-16, 10:50

Re: praca

Post autor: jamaalfadel »

Praca, ale jak?
kamila
Posty: 8
Rejestracja: 2019-02-21, 12:58

Re: praca

Post autor: kamila »

Można wiele się naczytać o rynku pracownika jednak w rzeczywistości daleko nam do niego. Niestety w większości zakładów gdzie szukają ludzi to prostych prac nie ma mowy o takim zjawisku. Tam liczy się jedynie to aby człowiek zrobił jak najwięcej za najmniej. Już nie wspominam nawet o braku możliwości rozwoju w takim otoczeniu. Wiele osób zaczyna od jakiegoś czasu szukać swojej szansy na lepsze życie za granicą i nie ma się co dziwić. Nawet za średnią pensję sobie spokojnie poradzimy oraz coś odłożymy. Przy takich zajęciach jak opiekunka osoby starszej dodatkowo odpadają nam koszta utrzymania. Osoby zainteresowane mogę przekierować na ten portal - https://www.opiekunki24.pl/ gdzie w zakładce społeczność możemy porozmawiać z doświadczonymi opiekunkami.
Awatar użytkownika
bayereryn
Posty: 5
Rejestracja: 2020-05-07, 17:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: praca

Post autor: bayereryn »

Czy Wy również w czasie epidemii pracujecie zdalnie? Jak sobie radzicie?
Awatar użytkownika
tinabernier
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-29, 15:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: praca

Post autor: tinabernier »

Uważam, że sytuacja w Polsce zmieniła się i nie trzeba wyjeżdżać za pracą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post