Jaki materac na bolący kręgoslup?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
wardferne
Posty: 3
Rejestracja: 2020-10-15, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: wardferne »

Moim zdaniem najważniejszym elementem w sypialni jest materac https://kuriersuwalski.pl/artykuly/4611-wysypianie-sie-na-zawolanie-dla-kazdego. Wiedząc, że konieczne jest także odpowiednie wyposażenie naszej sypialni, nie możemy pozostawać wobec tego bierni. Wymiana starego łóżka i wysłużonego materaca pozwoli nam doświadczyć nowej jakości snu. Skoro tylko tyle trzeba nam, by osiągnąć ten stan, to na co właściwie jeszcze czekamy?
Awatar użytkownika
hziemann
Posty: 5
Rejestracja: 2020-10-15, 20:35
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: hziemann »

Może fizjoterapeuta doradzi jakiś odpowiedni materac?
Awatar użytkownika
shand
Posty: 3
Rejestracja: 2020-10-23, 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: shand »

Z czasem wszystko zużywa się do tego stopnia, że wymiana nie jest w żadnym wypadku konsumpcyjną zachcianką. Decydując się na zakup z czysto racjonalnych względów, bez wątpienia chcemy, by był to dobry wybór. Jak wygląda zatem kwestia wyboru nowego łóżka wraz z materacem? W sieci znalazłam ten tekst https://miastopoznaj.pl/kultura-i-styl/16-artykul-sponsorowany/10767-potrzeba-zakupu-nowego-lozka Nowe łóżko może przynieść nam wiele wymiernych korzyści. Który model dostępny na rynku wart jest szczególnej uwagi?
Awatar użytkownika
alexandree
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-19, 14:02
Lokalizacja: Katowice

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: alexandree »

Warto wybrać się do sklepu stacjonarnego, aby przetestować materac na sobie.
greece1
Posty: 17
Rejestracja: 2019-12-13, 00:18

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: greece1 »

jolawietrz43 pisze: 2020-04-24, 08:02 Chciałam zapytać się co sadzicie o rehabilitacji. Znalazłam taką firmę, która zajmuje się rehabilitacją i dzieci ale i dorosłych. Ma bardzo dobre opinie w internecie. Interesuje mnie temat: rehabilitacja Rzeszów czy możecie coś powiedzieć?
Jeśli chodzi o fizjoterapię w Rzeszowie to moim zdaniem numerem jeden na rynku jest FizjoMat Rzeszów, tu macie namiary: https://fizjomat.rzeszow.pl/ Dosłownie postawili mojego męża na nogi w dwa miesiące po urazie. Super! Wiedzą co robią i mają w sobie mnóstwo empatii.
Awatar użytkownika
romemina
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-28, 09:43
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: romemina »

W takiej sytuacji nie warto oszczędzać, tylko postawić na naprawdę jakościowy i wygodny materac.
Marek12

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: Marek12 »

Sam materac do pewnego stopnia pomoże, też zmieniałem. Mniej połamany rano wstawałem, ale kręgosłup i tak bolał. Zawsze lepiej jak się chodzi na rehabilitacje, ale czasem są odległe terminy. Już nie wspomnę, że ile czasu przez pandemię nie było dostępu. Dlatego zdecydowaliśmy z żoną o zakupie urządzenia Biomag do leczenia polem magnetycznym. Takie zabiegi w gabinecie miałem i mi bardzo pomagały. Mając taki sprzęt w domu korzystam kiedy chcę, żona również. Też inaczej jak się właśnie regularnie stosuje, lepszy efekt jest. Tutaj link: www.biomag.pl
dominika321

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: dominika321 »

Mariuszw pisze: 2013-03-29, 20:02 W ostatnim czasie odczuwam bóle kręgosłupa. Skonsultowałem sprawę z lekarzem i ten doradził mi, żebym kupił sobie porządny materac rehabilitacyjny.
Który Waszym zdaniem opłaca się kupić?
Może lepiej rehabilitacja? Mogę polecić Ci http://www.rehabilitacja-fizjoterpia.pl/
kodo
Posty: 1
Rejestracja: 2022-02-09, 19:04

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: kodo »

może nie jestem fachowcem ale wydaje mi się, że jeśli te dolegliwości kręgosłupa nie są na tyle strasznie poważne to może po prostu warto zainwestować w materac masujący jak tutaj mają https://strefaspania.pl/29-materace-masujace ? taki materac na pewno ma super konstrukcję, działa kojąco, pozwala odpocząć i się rzeczywiście zrelaksować. na pewno nie zastąpi ćwiczeń i wizyty u fizjoterapeuty ale może akurat coś pomoże. w końcu taką ma funkcję.
Awatar użytkownika
mhammes
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-08, 20:52
Lokalizacja: Katowice

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: mhammes »

W moim przypadku najlepiej sprawdza się materac pianka lateks :)
IgorOs
Posty: 10
Rejestracja: 2022-04-24, 16:44

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: IgorOs »

W mojej opinii poszukiwania na pewno warto zacząć od sprawdzonych producentów, dlatego jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia, różnych modeli piankowych w zależności również od twardości to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę Senactive to producent materacy ale również w ofercie posiadają różne modele łóżek w zależności od potrzeb i koloru, a ja wybrałem Lamego, wszystko idealnie :)
Malwina23
Posty: 35
Rejestracja: 2021-07-07, 10:08

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: Malwina23 »

mnie bardzo pomogł materac Fiki Miki 160/80 wygodny, nie odksztalca sie. nic mnie nie boli po przebudzeniu
Awatar użytkownika
lonbshire
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-03, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: lonbshire »

Też mam takie problemy.
Awatar użytkownika
parkermckenzie
Posty: 3
Rejestracja: 2022-11-04, 18:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaki materac na bolący kręgoslup?

Post autor: parkermckenzie »

Zastanawiam się czy rzeczywiście takie materace coś dają
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post