Autolaweta Płońsk i okolice

mmm

Autolaweta Płońsk i okolice

Post autor: mmm »

Witam,
czy znacie kogoś kto wypożycza autolawety?
Interesują mnie oferty z Płońska/Ciechanowa/Raciąża/Nowego Dworu Maz.
Do tej pory korzystałem z warszawskich wypożyczalni ale tym razem chciałbym ograniczyć koszty transportu do minimum.
Za wszelkie informację z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Autolaweta Płońsk i okolice

Post autor: Adam1208 »

Lawete podczepianą pod samochód możesz wypożyczyć na Płockiej przy stacji lpg u Łątkiewicza tego co szrot ma . A jeśli chodzi o autolawete to nie wiem czy teraz jest ale kiedyś można było wypozyczyc 7osobowego fiata ducato na północnej koło stacji orlen , dowiedz sie więcej na parkingu u tego gościa co tam siedzi .
mmm

Re: Autolaweta Płońsk i okolice

Post autor: mmm »

Laweta podczepiana odpada - nie mam uprawnień B+E i samochodu z hakiem.
Fiata Ducato z północnej już nie ma.
lisandro16
Posty: 1
Rejestracja: 2021-05-24, 13:58
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Autolaweta Płońsk i okolice

Post autor: lisandro16 »

Nawet systematyczne i częste sprawdzanie naszych samochodów nie jest w stanie wykluczyć niektórych awarii przytrafionych na drodze w nieodpowiednim czasie. Warto wiedzieć w jaki sposób korzystać w takim wypadku z usług lawety.
____________
laweta częstochowa
rufus
Posty: 89
Rejestracja: 2023-11-13, 11:09

Re: Autolaweta Płońsk i okolice

Post autor: rufus »

Przy przewożeniu pojazdów na lawecie ważne jest również, aby kierowca posiadał odpowiednie ubezpieczenie. Ubezpieczenie powinno obejmować zarówno lawetę, jak i przewożony pojazd. Informacje na temat odpowiedniego ubezpieczenia znajdziesz na stronie https://www.sowaiprzyjaciele.pl/laweta- ... na-trasie/ oraz odpowiednie ubezpieczenie zapewnia ochronę w przypadku wypadków i uszkodzeń.
Gość

Re: Autolaweta Płońsk i okolice

Post autor: Gość »

Kiedy podróżujesz po Krakowie i napotykasz problemy z samochodem, pomoc drogowa Kraków to hasło, które może okazać się pomocne. Tym bardziej że znów drogowcy u nas zaspali.
Gość

Re: Autolaweta Płońsk i okolice

Post autor: Gość »

Hej, szukasz solidnej autolawety? Moim zdaniem warto rzucić okiem na https://autolawety-24.pl Mają różne modele, sprawdź, czy coś cię zainteresuje. Daj znać, co sądzisz o ich ofercie! Chętnie poznam twoją opinię!
KasjuszMag
Posty: 58
Rejestracja: 2024-02-26, 16:22

Re: Autolaweta Płońsk i okolice

Post autor: KasjuszMag »

Код 95 jest niezbędny dla kierowców zawodowych w Unii Europejskiej, chcących prowadzić pojazdy ciężarowe lub autobusy. Ten certyfikat potwierdza, że kierowca przeszedł specjalistyczne szkolenie i zdał egzamin z zakresu bezpiecznej i efektywnej jazdy. Szkolenie to obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, skupiając się na aspektach takich jak ekonomiczna jazda, pierwsza pomoc czy przepisy drogowe. Dla wielu kierowców, zdobycie "kodu 95" jest kluczowe do rozwijania kariery zawodowej i legalnego wykonywania zawodu na terenie UE.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post