Książki

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
birka

Re: Książki

Post autor: birka »

Ja glownie online zamawiam ksiazki, bo najtaniej wychodzi :) ostatnio zamowilam sobie sporo tytulow od Lema, bo maz zabral mnie niedawno na festiwal Lema do Wiednia i wszystkie te wystepy tak mi sie podobaly ze musialam siegnac po utwory autora. Instytut Adama Mickiewicza ktory festiwal organizowal odwalil naprawde super robote, organizacja i wystepy robily ogromne wrazenie :)
sukienka1

Re: Książki

Post autor: sukienka1 »

A czy czytacie książki o tematyce kryminalnej? Widziałam, że tutaj https://tantis.pl/serie/mroczna-strona-4159 można kupić całą serię takich książek. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na ich temat.
PawełMM
Posty: 21
Rejestracja: 2022-04-24, 17:11

Re: Książki

Post autor: PawełMM »

Książki świetnie rozwijają i pozwalają nauczyć się kreatywności oraz poprawić wyobraźnię. Dlatego warto przynajmniej kilka pozycji w roku przeczytać i znaleźć na to trochę wolnego czasu. Jeśli natomiast nie do końca chcecie przeznaczać pieniądze na nowe książki, które często są dość drogie. To możecie na przykład za grosze kupić je w antykwariacie. Czasami nawet są książki za darmo, tylko trzeba wybrać miejsce, które daje taką możliwość. Pozdrawiam, no i czekam na relację co ostatnio znaleźliście :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post