7 stycznia rusza w Płońsku XI Konkurs Odchudzania

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Kulturalnie
Posty: 7
Rejestracja: 2012-02-01, 19:33

7 stycznia rusza w Płońsku XI Konkurs Odchudzania

Post autor: Kulturalnie »

7 stycznia rusza w Płońsku XI Konkurs Odchudzania

Święta za nami, Sylwester tuż tuż.
Większość z nas chciałaby schudnąć parę kilogramów.
Warto już teraz przystąpić do działania i zapisać się na XI edycje Kursu Odżywiania połączonego z Konkursem Odchudzania.

Pierwsze spotkanie nowej grupy odbędzie się 7 stycznia 2013 w Klubie Metamorfoza.
Kurs obejmuje trzynaście spotkań, które realizowane będą przez trenera wellness Tomasza Ornarowicza w poniedziałki w godzinach 17.00-18.30 w Klubie Zdrowego Odżywiania Metamorfoza (Pawilon nr 14 Manhattan)

Zapisy i szczegółowe informacje 694-030-350

Udział w konkursie pozwoli uczestnikom nabyć nie tylko wiedzę jak zdrowo i skutecznie pozbywać się zbędnych kilogramów, ale również poprzez działanie w grupie bardziej zmobilizować się do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i zdobycia nagród (dla zwycięzców) w konkursie.

Zapraszam do zapisów drogą telefoniczną.
Warto zadbać o swą sylwetkę, zdrowie i nawyki żywieniowe już dziś !
Krystyna49

Re: 7 stycznia rusza w Płońsku XI Konkurs Odchudzania

Post autor: Krystyna49 »

Jestem zainteresowana w ramach noworocznych postanowien :) Zadzwonilam pod podany numer i spotkanie organizacyjne jest w piatek o 17tej w pawilonie 14 na Manhattanie. Omowione beda na nim zasady uczestnictwa w konkursie. Takze jesli ktos tak jak ja :) ( a mysle ze nie jedna osoba ) nie mogl sobie w swieta odmowic karpika I kolejnej porcji bigosu I chce zrzucic pare kilo bez efektu jojo to niech sie wybierze.
jmare

Re: 7 stycznia rusza w Płońsku XI Konkurs Odchudzania

Post autor: jmare »

ciekawe ile tym razem produktów Herbalife uda się wcisnąć :) żeby schudnąć nie wystarczy sama dieta
ArtyAsia
Posty: 69
Rejestracja: 2011-07-06, 19:43

Re: 7 stycznia rusza w Płońsku XI Konkurs Odchudzania

Post autor: ArtyAsia »

A tu się z Tobą nie zgodzę!

Brałam udział w ostatnim konkursie odchudzania, schudłam 6kg - bez wspomagania się koktajlami, mleczkami czy innymi tego typu produktami. Starałam się tylko stosować (w miarę silnej woli i możliwości ;) ) do rad jakich nam udzielono.

Fakt jest faktem, że prowadzący nieustannie promują prdukty Herbalifu, no ale w końcu za to im płacą.
Przymusu do kupowania nie ma ....
jmare

Re: 7 stycznia rusza w Płońsku XI Konkurs Odchudzania

Post autor: jmare »

Przez ile czasu zrzuciłaś 6 kg i jak dużo czasu już od tego momentu minęło. Nie wróciły z powrotem??
ArtyAsia
Posty: 69
Rejestracja: 2011-07-06, 19:43

Re: 7 stycznia rusza w Płońsku XI Konkurs Odchudzania

Post autor: ArtyAsia »

Na początek napiszę, że ogólnie u mnie z odchudzaniem jest krucho - większość diet odpada w przedbiegach bo lubię urozmaicone jedzenie i nie dla mnie diety kapuściane, jajeczne czy inne takie. Poza tym zawsze uważałam, że jem w miarę zdrowo, nie palę, niewiele piję, nie zjadam na raz tabliczki czekolady czy pudełka lodów.... i w dodatku ciągle "biegam" za moim żywym 3 letnim szkrabem.
Zupełnie nie wiedziałam skąd się biorą kolejne zbędne kilogramy. Tam się tego dowiedziałam i samo to już mnie ucieszyło.

Przechodząc do sedna.
Kurs trwa ok 3m-cy.
Od zakończenia minął dopiero trochę ponad miesiąc. W tym czasie schudłam jeszcze kolejny kilogram i narazie waga stanęła.

Dodam, że zarówno w czasie trwania kursy, jak i teraz, nie przestrzegam w 100% tego co mi zalecono -trochę z lenistwa, trochę dlatego, że po prostu lubię gotować różne potrawy (niekoniecznie zdrowe), a trochę, bo smakowo nie mogę przekonać się do ciemnej mąki czy makaronu :(
W tym czasie nie zaczęłam też uprawiać żadnego sportu czy choćby ćwiczyć w domu, co jest ogólnie zalecane i wiadomo dałoby lepszy efekt....

Nie chcę robić tu reklamy, ale ogólnie jestem zadowolona i może na wiosnę powtórzę kurs żeby zrzucić jeszcze choćby ze 3-4 kilo - w grupie jest zdecydowanie lepsza motywacja.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post