internet z firmy RAXEL opinie

Wasze problemy ze sprzętem i oprogramowaniem.
Zawiedziony1

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Zawiedziony1 »

Nie polecam, zakończyłem z nimi współpracę. Mają niekompetentne osoby, które nie znają się na niczym, siedzi taka i pije kawę. Dopiero jak się zareaguje i wyłoży kawę na ławę to przepraszają. Żenujące omijać z daleka!!
justyn

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: justyn »

Zawiedziony1 pisze: 2021-01-08, 14:42 Nie polecam, zakończyłem z nimi współpracę. Mają niekompetentne osoby, które nie znają się na niczym, siedzi taka i pije kawę. Dopiero jak się zareaguje i wyłoży kawę na ławę to przepraszają. Żenujące omijać z daleka!!

kolega się mija chyba z tym co mówi, mi niedawno podłaczyli bardzo fajnie działa i stabilnie
Nowa

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Nowa »

Mam też internet z Firmy RAXEL niestety ale bardzo często wisi albo nie działa.Prędkość za jaką mam naliczane opłaty nigdy nie jest osiągalna.Nie bardzo wiem czy mają w nosie klientów czy po prostu właściciel nie wie jak wygląda współpraca z jego firmą w zakresie dostarczanych usług
Tomo

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Tomo »

Mi tydzień temu podłączali internet. za***iste pingi 6-7ms i predkość co prawda do 10mb i leciało mi za każdym razem 9,5-9,7, ale w porównaniu co miałem na GSM to porażka. Mają tak zajebistego technika praktycznie o co się go nie zapyta to wie i służy pomocą.
Miskowo

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Miskowo »

Tragedia, internet raz jest, raz nie ma. Dzwonisz się dowiedzieć czemu brak internetu, a Pani odpowiada, że u nich wszystko ok 🤦 a internetu potrafi nie być nawet 2/3 dni. A płacić trzeba.
dominika321

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: dominika321 »

Andrzejpl pisze: 2014-12-17, 11:21 Udało się komuś rozwiązać umowę z RAXEL ?

Ja nie mam Internetu do 4 miesięcy z faktury nadal wystawiają.
Przestali odpowiadać na reklamacje.
Generalnie żenada.

Ja na razie szukam prawnika, żeby skutecznie rozwiązał umowę.

pozdrawiam
Udało Ci się znaleźć prawnika?


--------
https://prawnik-medyczny.com.pl
koneil
Posty: 25
Rejestracja: 2021-04-21, 15:29

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: koneil »

You need special custom software for this!
koneil
Posty: 25
Rejestracja: 2021-04-21, 15:29

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: koneil »

Mobile app development software is the best way to reach people. It also helps you in increasing your revenue by ensuring that your customers are satisfied with your products and services. https://mlsdev.com/services/mobile-app-development This software will help you by designing your business in a more convenient way. This will help you in reaching more customers and giving your customers more options. You need to pay attention to how many downloads you want your app to receive. If you start to see that downloads are low then you will notice that your sales are not increasing.
Kajman

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Kajman »

Internet od raxel jest super. Stabilności na poziomie psychiki 14 letniej alternatywki o imieniu Julka. Poziom downloadu i uploadu jak na biedniejsze państwo trzeciego świata jest nawet zadowalająca. Problemy w dostawie zdarzają się z niewielka częstotliwością mniej więcej podobnie jak częstotliwość bombardowania na terenie Ukrainy czyli nie ma lipy. A jeśli chodzi o Ping nie jest zbyt duży jedynie na poziomie temperatury w hiroshimie w dniu 6 sierpnia 1945 o godzinie 8:15. Z serduszka polecam internet od raxel. :)
Nikt1111111111

Internet do niczego więcej go nie ma niż jest nie polecam złodziei

Post autor: Nikt1111111111 »

Internet do niczego więcej go nie ma niż jest nie polecam złodziei
wiewiórka23
Posty: 27
Rejestracja: 2023-05-30, 15:46

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: wiewiórka23 »

Ja kiedyś miałem z tego Internet i na początku był ok, ale z czasem niestety zaczął wolno chodzić i zasięgu nie było momentami
Gość

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Gość »

Porażka!!! Nie polecam częsty brak internetu i nie można się z nikim skontaktować. Nikt nie odpowiada na maila i dodzwonić się nie można.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post