Czy kredyt na wesele braliście?

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Olga33
Posty: 15
Rejestracja: 2018-12-16, 21:02

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: Olga33 »

Niestety bez kredytu raczej się nie obejdzie... No chyba, że ktoś naprawdę długo zbiera lub planuje tylko skromne wesele.
Kubeczek11
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-04, 20:46

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: Kubeczek11 »

Witam. Ja ostatnio słysząłam o dobrej AasaDlaBiznesu co o niej sądzicie. Znajomi opowiadali mi, że jest to jedna z lepszych ofert na rynku jeśli chodzi kredyty dla firm. Moja przyjaciółka mówiła mi, że nie miała problemów z poźniejszą spłatą pożyczki, ponieważ firma jest niesamowicie wyrozumiała. Jestem mega pozytywnie nastawiona do tej oferty, a Wy mieliście szanse z niej skorzystać ?
Hats
Posty: 78
Rejestracja: 2019-12-13, 13:35

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: Hats »

Zależy od sytuacji. Jeśli masz zadłuzenie oraz nie masz dochodów to nie jest to dobre rozwiazanie
Jeśli jednak wypadl Ci jakiś powazny niespodziewawny wydatek i przez to nie masz kasy. I jednocześnie wiesz, że bedziesz w stanie spłacić pozyczkę w przyszłości, to będzie to dobra opcja. Polecam tylko porównać sobie poszczególne oferty:
https://gotowka.org.pl/
Na stronie jest porównywarka finansowa, która pozwoli zestawić ze sobą oferty pożyczkowe poszczególnych firm.

Polecam zainteresować się ofertą firm, które oferują darmowe pożyczki dla nowych klientów. Wiele z nich pozycza nawet spore sumy Przykładem jest tutaj szybka gotówka, która oferuje możliwość pożyczenia ponad 6000 zł na dwa miesiące. Za darmo.
Ewelina34

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: Ewelina34 »

Na wesele bardziej się opłaca chwilówka. My zaciągaliśmy w Szybkiej Gotówce, teraz udzielają nawet do 15 000 złotych, a po weselu wszystko zwróciliśmy. Polecam!
emeraldlady
Posty: 9
Rejestracja: 2020-03-02, 12:46

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: emeraldlady »

Pod żadnym pozorem! Nie organizujemy wesela, ale ślub odbędzie się w Japonii, więc wydatek będzie spory (bo podróż, formalności, urzędnik, cały "outfit"). Dlatego nie bierzemy ślubu już, a za dwa lata, jak odłożymy tak, żeby tego nie odczuć.
jurasek
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-28, 11:38

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: jurasek »

Nie jestem zwolenniczką takich finansowych zobowiązań, które mają pokryć wydatki na zaledwie kilka godzin zabawy... Ja bym nie wzięła kredytu na żadną imprezę, na wesele też nie. Ale wiem, że sporo osób tak robi i potem niestety zachodzą w głowę jak to wszystko spłacić. To moim zdaniem jest rozwiązanie na krótką metę i nie wróży nic dobrego
Vickson

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: Vickson »

Musze się tutaj z tym zgodzić. Nigdy nie sądziłem, ze będe brał kiedykolwiek pożyczkę prywatną. Jednak ostatnio miałem spory wydatek. Nie miałem tyle pieniędzy na koncie, jednocześnie nie chciałem zrywać lokaty. Straciłbym w takim przypadku zaoszczędzone odsetki (szczególnie,ze do konca lokaty nie pozostało wiele czasu).

Tak wiec porównałem sobie pożyczki w firmach prywatnych i zdecydowałem sie na wziecie darmowej pożyczki w jednej z nich, Ze spłatą na 60 dni. Tak wiec mogę tutaj napisać, że pożyczka stała sie dla mnie kołem ratunkowym.

Dobrze jest na pewno poczytać sobie o zagrożeniach zwiazanych z braniem pozyczek. Poczytasz sobie na tej stronie
milk

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: milk »

Kto co woli, ale chwilówki bywają zdradliwe tym bardziej że trzeba je szybko spłacić. Kredyty mają dłuższy okres spłaty i są tańsze. A żeby się dowiedzieć które oferty bankowe na tę chwilę przedstawiają się najkorzystniej to radzę z doradcami https://www.boldinvest.pl/ się skontaktować.
makata

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: makata »

Nie brałam nigdy, ale w tym roku zastanawiam się czy nie wziąć takie karty kredytowej, bo jest w promocji https://axi-card.pl/blog/karta-kredytow ... -odsetkami . Dzięki temu odsetki będą niższe, albo nawet w ogóle ich nie będzie jeśli spłacę w terminie
winetta

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: winetta »

Kredyt? Na szczęście nie. Długo długo okładaliśmy z narzeczonym i udało się zrobić wesele z własnych pieniędzy. A co mnie cieszy niezmiernie to wystarczyło jeszcze żeby zaprosić tego dnia mój ulubiony zespół na mały koncert, mowa oczywiście o Bayer Full. Bo jak wesele to koniecznie disco polo, przy takiej muzyce wszyscy goście bawią się najlepiej.
dominika321

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: dominika321 »

athe pisze: 2012-10-30, 19:12 Witam
Czy ktoś z was brał kredyt na zorganizowanie wesela? Może macie jakieś porady w którym banku najlepiej jest brać kredyt?
Moi znajomi brali kredyt

-------------------------
https://kancelaria-frankowa.waw.pl
Miłosz39

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: Miłosz39 »

Wszystkim, którzy brali kredyt we frankach, z całego serca polecam kancelaria adwokacka dla Frankowiczów Wegner Kostka we Wrocławiu. Zawsze warto korzystać z pomocy specjalistów, szczególnie jeśli chodzi o prawo.
Mirka890
Posty: 1
Rejestracja: 2022-03-07, 14:47

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: Mirka890 »

Myślę że w takiej sytuacji można skorzystać z doradcy kredytowego https://bytomopen.pl
Karra998
Posty: 1
Rejestracja: 2022-04-24, 13:43

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: Karra998 »

Każdy robi swoje, moim zdaniem kredyt na wesele to głupota. Lepiej zaoszczędzić na kredyt mieszkaniowy niż na wesele.

___________________________
https://www.grzejniki-net.pl/ - portal informacyjny
Szymek092432
Posty: 2
Rejestracja: 2022-12-07, 07:44

Re: Czy kredyt na wesele braliście?

Post autor: Szymek092432 »

Jak mowa o kredytach to może wiecie jak wygląda uwolnienie od kredytu USD? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a przejrzałem już naprawdę bardzo dużo stron. Jeśli ktoś z Was wie cokolwiek na ten temat to koniecznie zostawcie jakąś informacje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post