ogrodzenie

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
monikaaaaa
Posty: 50
Rejestracja: 2011-06-17, 18:14

ogrodzenie

Post autor: monikaaaaa »

szukam firmy do montażu ogrodzenia frontowego; może ma ktoś namiar na takie osoby;
ogrodzenie 33mb
785238674
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: ogrodzenie

Post autor: Piter »

Napisz do kolegi z forum rafal194 on jest z branży, więc może kogoś Ci poleci, lub sam się tym zajmie ;)
Awatar użytkownika
jgraham
Posty: 1
Rejestracja: 2020-02-04, 09:46

Re: ogrodzenie

Post autor: jgraham »

Postanowiłem, że pomysłów na ogrodzenie poszukam w internecie. W taki oto sposób trafiłem na stronę https://www.sonto.pl/ To są ogrodzenia tymczasowe warszawa, czy myślicie, że warto skorzystać z ich usług, czy lepiej poszukać innej firmy? Proszę Was o wsparcie w podjęciu decyzji. Pozdrawiam serdecznie.
adrian098
Posty: 5
Rejestracja: 2017-05-18, 12:47

Re: ogrodzenie

Post autor: adrian098 »

Ja mam ogrodzenie łupane joniec i jestem bardzo zadowolony. Jest łatwe w montażu i praktycznie bezobsługowe. Wystarczy je potraktować impregnatem protect i spokój na lata a najważniejsze że podoba się też sąsiadom.
Awatar użytkownika
spencerbeth
Posty: 3
Rejestracja: 2020-04-08, 23:02
Lokalizacja: Poznań

Re: ogrodzenie

Post autor: spencerbeth »

Nad jakim rodzajem ogrodzenia myślałeś?
Awatar użytkownika
jodie70
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-05, 09:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: ogrodzenie

Post autor: jodie70 »

Można także zdecydować się na ogrodzenie z blachy perforowanej, które posiada prześwity lub wycięte przemysłowo otwory i wzory o różnorodnych kształtach. To dobry wybór do ogrodu, ponieważ przez tego typu ogrodzenie przechodzą wszelkie czynniki atmosferyczne, w tym światło słoneczne, zapewniające roślinom nawet minimalne warunki do prawidłowego wzrostu.
arkonowy
Posty: 11
Rejestracja: 2021-07-07, 12:38

Re: ogrodzenie

Post autor: arkonowy »

Czy takie drewno klejone sosnowe będzie nadawać się na ogrodzenie https://www.richd-anders.pl/produkty/el ... cenie.html? Mam istniejące słupki betonowe z łączoną podstawą i myślałem aby pomiędzy zastosować tego rodzaju deskę.
dominika321

Re: ogrodzenie

Post autor: dominika321 »

monikaaaaa pisze: 2012-10-22, 11:29 szukam firmy do montażu ogrodzenia frontowego; może ma ktoś namiar na takie osoby;
ogrodzenie 33mb
785238674
A blachy rozważałeś? https://blachy-trapezowe.eu/blacha-trap ... zowieckie/
Lustrzanka
Posty: 6
Rejestracja: 2018-12-04, 20:10

Re: ogrodzenie

Post autor: Lustrzanka »

MAm ogrodzenie drewniane i nie zamieniłabym go na żadne inne. No poprostu bardzo mi się podoba. Co prawda, żeby dobrze wyglądało trzeba o nie odpowiednio dbać ,ale to nie jest jakis ogromny problem. W lecie własnie była pora na malowanie i impregnowanie. Kupiłam w Vidaron - polecił mi go sprzedawca w markecie. Malowanie ok - impregnat dobrze się nakłada, dobrze kryje i szybko schnie. Płot zabezpieczony solidnie
Awatar użytkownika
boreralexie
Posty: 3
Rejestracja: 2022-02-01, 16:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: ogrodzenie

Post autor: boreralexie »

Czy ktoś z Was wynajmował ogrodzenie tymczasowe?
Alka

Re: ogrodzenie

Post autor: Alka »

Lustrzanka pisze: 2022-01-19, 22:00 MAm ogrodzenie drewniane i nie zamieniłabym go na żadne inne. No poprostu bardzo mi się podoba. Co prawda, żeby dobrze wyglądało trzeba o nie odpowiednio dbać ,ale to nie jest jakis ogromny problem. W lecie własnie była pora na malowanie i impregnowanie. Kupiłam w Vidaron - polecił mi go sprzedawca w markecie. Malowanie ok - impregnat dobrze się nakłada, dobrze kryje i szybko schnie. Płot zabezpieczony solidnie
@Lustrzanka mam tak samo jak ty. Drewniane ogrodzenie, które koniecznie potrzebowało już odnowienia. Vidaron super nadaje się do takich prac. Bardzo dobrze się nim maluje, wnika w drewno chroniąc przed deszczem, wilgocią, ale również przed grzybami czy pleśnią. Mega wydajny. Ja jestem zadowolona
agatalukjanow
Posty: 1
Rejestracja: 2022-11-26, 11:42

Re: ogrodzenie

Post autor: agatalukjanow »

Jeśli wahasz się nad wyborem płotu, zajrzyj na stronę internetową https://www.sklepzogrodzeniami.pl/panele-ogrodzeniowe. Można tam znaleźć ofertę producenta ogrodzeń panelowych. Według mnie to najlepszy wybór dla każdego typu posesji.
Awatar użytkownika
jake36
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-28, 19:41
Lokalizacja: Poznań

Re: ogrodzenie

Post autor: jake36 »

Jak wysokie może być ogrodzenie? Czy są jakieś normy/standardy?
Henio26
Posty: 38
Rejestracja: 2023-04-20, 13:24

Re: ogrodzenie

Post autor: Henio26 »

Ostatnio też chce kupić ogrodzenie przed domem, ale nie mogę się zdecydować na firmę może coś polecicie
IskaPavlova
Posty: 7
Rejestracja: 2022-03-28, 12:29

Re: ogrodzenie

Post autor: IskaPavlova »

Ogrodzenie metalowe przed domem jak najbardziej jest spoko. Uważam, ze jest to zdecydowanie lepsza opcja aniżeli ogrodzenie drewniane, które prędzej czy później się zniszczy. Ja mam z kolei pytanie troszkę z innej strony, a dokładniej chodzi o tzw. piłkochwyty Ktoś ogarnia może temat ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post