VII Dni Patrona Miasta Płońsk Jarmark św. Michała Archanioła Fotorelacja

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

VII Dni Patrona Miasta Płońsk Jarmark św. Michała Archanioła Fotorelacja

Post autor: Piter »

VII Dni Patrona Miasta Płońsk
Jarmark św. Michała Archanioła
Niedziela 30.09.2012 to data jednej z najbardziej wyczekiwanych imprez w naszym regionalnym kalendarzu. Czy była udana? Czy ludzie dobrze się bawili? O taaaaaaaaak! W końcu mogę z dumą powiedzieć, że nasze władze zrobiły coś na poziomie. Przyznam się, że osobiście miałem obawy co do lokalizacji. W końcu rynek zamknięty na cały dzień to pewne utrudnienie. Na szczęście nie było tak źle. Widać teraz ogromne zalety obwodnicy Płońska. Wracając jednak do części artystycznej... Szkoła nauki śpiewu i tańca Nutka pokazała klasę, podobnie zresztą jak uczniowie szkół, oraz wszyscy występujący na scenie. To co mnie zawsze nużyło w ich występach to "powtarzalność". Ile można słuchać i oglądać tego samego? Tu jednak było zupełnie inaczej. Praktycznie nowy repertuar przyciągał oczy widzów do sceny, jak magnes do lodówki ;) W miarę nastawania coraz to późniejszej pory, Plac 15 Sierpnia w Płońsku zapełniał się osobami chcącymi ciekawie spędzić niedzielny wieczór. Atrakcje na "ciemniejszą" porę dnia były znakomite.
Wystąpił zespół Wave Fall, Horyzonty oraz gwiazda wieczoru którą był zespół BRACIA.

Prawie zapomniałem. Napiszę jeszcze kilka słów o Jarmarku który "rozbił" się na ulicy Płockiej w Płońsku.
Tak więc każdy kto zawitał na Płocką, mógł przez chwile poczuć niesamowity klimat tam panujący. Stragany na których były różne gadżety jarmarkowe, wyroby artystów itp powodowały, że człowiek przez chwilę czuł się jak w innym mieście. Jak wszyscy wiemy, Płocka jest ulica klimatyczną samą w sobie, łącząc ze sobą ten klimat, ludzi oraz stragany powstała bomba..... bomba doznań na które wszyscy czekali od dawna.

Podsumowując:
VII Dni Patrona Miasta Płońsk św. Michała Archanioła uważam (w sumie nie tylko ja) za bardzo udane i zostaje przyznane mu wyróżnienie "Impreza Roku" według Niezależnego Forum Płońska forum.glosplonska.pl

A Wam jak się podobało?
Może macie uwagi do organizatorów, piszcie śmiało a za rok może będzie jeszcze lepsza impreza :)

33
19
04
Więcej w naszej galerii
FOTORELACJA VII Dni Patrona Miasta Płońsk św. Michała Archanioła[/center]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post