Uwaga na (nie)bezpieczne studzienki!

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Uwaga na (nie)bezpieczne studzienki!

Post autor: Glitch »

Mam prośbę do wszystkich kierowców, aby zachowali szczególną ostrożność podczas przejeżdżania przez studzienki.
Przestrogą niech będzie to co się stało jednemu z płońskich kierowców (na szczęście nie mi) podczas parkowania na parkingu naprzeciwko PoloMarketu przy ul. Kolejowej w dniu 28.04. w godzinach popołudniowych.
W trakcie parkowania po najechaniu kołem na właz studzienki telekomunikacyjnej ta poprostu zarwała sie pod ciężarem samochodu.
Szczęście w nieszczęściu że koło samochodu zdążyło jeszcze opuścić wyrwę i samochód nie zawisł, jednak kierowca nie był pewien czy nie uszkodził samochodu ponieważ twierdził że słyszał dość głośne uderzenie podwozia o podłoże.
Jakby mało miał wrażeń to jeszcze nie było służb chętnych podjęcia interwencji w tej sytuacji. :evil:
Policja przez telefon stwierdziła że nie przyjedzie do takiego incydentu, a Straż Miejska odpowiedziała na wezwanie że "w tej chwili ma ważniejsze sprawy niż zajmowanie się studzienkami". :krzeslem:
Wobec tego mam pytanie dlaczego płacimy na pensje tych nierobów. :kwasny:

Dołączam fotki:
P.S. Sorry za jakośc - wykonane telefonem.

Obrazek

Obrazek

EDIT: A tak sprawa została załatwiona na dzień dzisiejszy czyli po czterech dniach. :kwasny:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

To jest właśnie cała Polska.
Większość przypadków awarii wygląda tak.
1. Zgłasza się problem. (w tym momencie jesteśmy traktowani jak dzieci i odsyłani do innych).
2. Nasze zgłoszenie jest jak ser - musi swoje odleżeć
3. Po osiągnięciu odpowiedniego statusu zostaje zastosowany pół-środek w postaci oznakowania felernego miejsca.
4. Po kolejnym zgłoszeniu i przypomnieniu, że problem nadal istnieje i że krasnoludki go nie rozwiążą, zostaje wysłana grupa "ochotników" ;) Po czym problem definitywnie zostaje rozwiązany.
Podsumowanie:
Po kasę każdy wyciąga rękę, ale jak przychodzi coś zrobić to wszyscy udają, że jest ok i nie widzą problemu :/

/// Edit
Chyba jednak telekomunikacja zaliczyła to do wyjątkowych obiektów zabytkowych, albo to nowa atrakcja Płońska :P
Foteczka z 01.07.07
Obrazek
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

:( Tragedia! Ja tam przesiadłem się na rower :super:
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

O ja pierd..... Masakra i totalne szambo. :przestraszony: :przestraszony:

Widziałem tą :zdziwko: "budowę" na przeciwko polo ale nie wiedziałem ,że z tego wynikneła taka sytuacja.

:shit: :shit: :shit: :shit:
radio
Posty: 78
Rejestracja: 2007-03-04, 13:50

Post autor: radio »

O rzesz..... Miał szczęście.
Co do studzienki to właścicielem ich jest TP SA. To że zareagowali to dobrze że w taki sposób to niestety polskie realia. Co do Policji się nie wypowiem (w sumie nie do tego są), natomiast co do reakcji Straży powiem tyle - no comments bo by poszły bluzgi.
W przypadku uszkodzeń radzę zawsze spisywać śwaidków robić zdjęcia moze nawet wezwać laweciarza (ale takiego co jest rzeczoznawcą) i wystąpić do o odszkodowanie do właściciela (sprawa o dziwo do wygrania).
A TP SA chyba jednak może nie długo mieć wiele złamań na sumieniu bo stan studzienek jest tragiczny.
AntyDemagog
Posty: 42
Rejestracja: 2007-04-19, 18:15
Lokalizacja: wstyd mówic

Post autor: AntyDemagog »

widziałem tę "budowę" raz przez taką jedną płytę (przed szkołą muzyczną) mało się nie wyłożyłem (na rowerze) - dosc szeroka szczelina była, na szczęście jazdę na rowerze doprowadziłem do perfekcji :] jakoś udało mi się z tego wyjść (tak sie zastanawiam czy to było właśnie przed szkołą, ale na pewno gdzieś w tych okolicach.

jednym słowem koszmar :dobani: :dobani: :dobani: :dobani:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Temat wraca na nasze forum gdyż po szczęśliwym jakby się mogło zdawać zakończeniu operacji "studzienka" powstała nowa "dziura" na miejscu starej.
"Takie rzeczy to tylko w................... Płońsku" :D :D :D

10.11.07

Obrazek Obrazek

11 Listopad za pasem a tu taki kwiatek ;)

/// już poprawione
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Zgadza się, nowa dziura straszy gdzieś od tygodnia albo i dłużej. :P
Piter pisze:11 Październik za pasem a tu taki kwiatek
PAŹDZIERNIK :?:

Coś mnie omineło? ;)
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

I październik i listopad...

Atrakcja całoroczna... Pomnik przewlekłej niemocy firmy. Obrazuje wieloletnią walkę o dobro klienta i jakość obsług.

Czytała Krystyna Czubówna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post