Wózek Espiro Vector

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
duszekb
Posty: 6
Rejestracja: 2012-05-06, 16:30

Wózek Espiro Vector

Post autor: duszekb »

Witam czy ktoś ma może do sprzedania wózek Espiro Vector poszukuję tylko spacerówki .
kamilla36

Re: Wózek Espiro Vector

Post autor: kamilla36 »

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Riko Nano Pro. Jest solidny, bezpieczny ale też lekki, co docenisz wprowadzając wózek na wyższe piętra lub pakując go do bagażnika ;)
lenka30

Re: Wózek Espiro Vector

Post autor: lenka30 »

A kojarzycie również sklep Smile link ? Bo tam też można kupić naprawdę dobre wózki czy też inne artykuły. Znajdziecie tam modne, mocne i funkcjonalne modele, które doskonale sprawdzą się podczas spacerów. To co mi się podoba to to, że mają oni wózki na każdą kieszeń.
Doly22

Re: Wózek Espiro Vector

Post autor: Doly22 »

Ja poleca EasyGo Optimo Air. Mnie jeszcze nigdy nie zawiódł, a uwierz mi, że go nie oszczędzam :)
Roni362

Re: Wózek Espiro Vector

Post autor: Roni362 »

Wybór wózka był dla mnie bardzo trudny, więc poświęciłam na niego mnóstwo czasu. Ostatecznie moja decyzja padła na Euro-Cart Spin. Długo wahałam się czy dobrze robię wybierając tak minimalistyczny wózek, ale im dłużej go mam, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to była dobra decyzja.
Melka311

Re: Wózek Espiro Vector

Post autor: Melka311 »

Mnie urzekły wózki od marki Riko miedzy innymi ze względu na ich dobre ceny i świetną jakość. Sama myślę o kupieniu sobie modelu Basic Plus. To najtańszy wózek od tej marki.
Luna32

Re: Wózek Espiro Vector

Post autor: Luna32 »

W moim przypadku jedynym słusznym wyjściem jest wózek rok po roku. Niewiele jest modeli, które mnie zainteresowały, ale na maksa przekonał mnie do siebie Cavoe Avec. Ten wózek jest naprawdę piękny i spełnia moje oczekiwania. W dodatku można z niego zrobić wózek pojedynczy gdy starszak już nie będzie potrzebować wózka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post