Dobry sklep mięsno-wędliniarski w Płońska

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
myszanka
Posty: 9
Rejestracja: 2011-03-30, 14:56

Dobry sklep mięsno-wędliniarski w Płońska

Post autor: myszanka »

Witam wszystkich na forum:) Mieszkam w Płońsku od bardzo niedawna, i chciałam zaczerpnąć porady i spytać gdzie w płońsku jest jakis dobry sklep mięsny ze ąwieżym mięskiem i wędlinkami, bo niestety w jednym z marketów kupiłam niezbyt dobry towar, i musiałam część wyrzucić niestety:( Bardzo proszę o rady, gdzie Państwo kupują i co mogą polecic. Dziękuje wszystkim z góry :)))
Awatar użytkownika
out13
Posty: 44
Rejestracja: 2012-03-22, 19:38

Re: Dobry sklep mięsno-wędliniarski w Płońska

Post autor: out13 »

u Olewnika koło poczty i sklep z własnymi wyrobami na rogu grunwaldzkiej i młodzieżowej, taki biały kontener. Mają bardzo dobre wędliny i w dobrej cenie, lepsze nawet od Olewnika. Świeżość mięsa i wędlin w tych sklepach jest na wysokim poziomie jak również obsługa
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Dobry sklep mięsno-wędliniarski w Płońska

Post autor: robert41 »

Bardzo drogie i niesmaczne tam są wędliny nie polecam.
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: Dobry sklep mięsno-wędliniarski w Płońska

Post autor: dobrarada »

olewnik i świeżość? ha,ha,ha...
a ja polecam nowy sklep na warszawskiej lub w rynku koło alpinusa lub grunwaldzka tzw. horteksowy ok 100 m od rynku
adept7
Posty: 5
Rejestracja: 2012-07-10, 00:22

Re: Dobry sklep mięsno-wędliniarski w Płońska

Post autor: adept7 »

Na przeciwko ZUS-u jest, sklep z wędlinami i nie tylko. Ceny dosyć wygórowane, ale z tego co wiem, mięso i cała reszta jest dobrej jakości. Osobiście próbowałem tylko pierogów ze szpinakiem. (Były b. dobre :P)
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Dobry sklep mięsno-wędliniarski w Płońska

Post autor: trader »

Kupiłem kilka wędlin z tego nowego sklepu na Warszawskiej (mniej więcej) naprzeciwko ZUS-u. Muszę przyznać, że wyroby mają pierwsza klasa. Świeże, smaczne i faktycznie w wiejskim stylu. Niestety ceny w okolicach 30zł za kilogram nie są raczej na każdą kieszeń. :( O ile raz na jakiś czas można sobie pozwolić na taki luksus, to jednak nie wydaje mi się, żeby udało się sklep z takimi cenami utrzymać na dłuższą metę. Wyroby podobnej jakości, ale znacznie tańsze, można kupić u źródła. Np. przy ubojni w Sochocinie co jakiś czas są do kupienia wędliny wcale nie gorsze w smaku. Wadą jest to, że w tego typu miejscach kupuje się raczej w ilościach hurtowych (np. całą szynkę).
pablo

Re: Dobry sklep mięsno-wędliniarski w Płońska

Post autor: pablo »

żona kupiła wczoraj cienką kiełbase w MarcoPolo a dziś już obślizgła ale oni mają tam świeże wędliny porażka ręce opadają na tych złodzieji
Pamal100
Posty: 1
Rejestracja: 2012-08-08, 08:10

Re: Dobry sklep mięsno-wędliniarski w Płońska

Post autor: Pamal100 »

Kupiłem klika wędlin na tej warszawskie i można mówić że ceny są trochę wyższe ale wędliny naprawdę dobre chociaż wiesz co jesz za te pieniądze a nie kupisz w jakimś sklepie a potem połowę wywalasz i tak na ta samo Ci wychodzi co być kupił tam na warszawskiej. a tam też są tańsze wędliny nie tylko za 30 zł :ok:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post