Czy będziesz na tym szkoleniu? (Forex realnie)

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
emesz
Posty: 18
Rejestracja: 2010-01-10, 16:14
Kontakt:

Czy będziesz na tym szkoleniu? (Forex realnie)

Post autor: emesz »

Mam na imię Michał i jestem praktykiem inwestowania na rynkach finansowych oraz autorem e-booków i szkoleń na temat inwestowania na rynku Forex.

Dziękuję Ci bardzo za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości, postaram się, aby ten czas nie był stracony.

Miesiąc temu otrzymałem od mojego Kursanta bardzo miłego e-maila. Dowiedziałem się w nim, że Kurs VIDEO Forex Kopalnia Możliwości bardzo mu się podoba i zapytał mnie o możliwość zorganizowania szkolenia stacjonarnego.

Chodziło mu o to, abym wyjaśnił na żywo co determinuje mnie do zajmowania takiej, a nie innej pozycji na rynku, na co zwracam uwagę i ma jeszcze kilka innych pytań, których wyjaśnienie wymagałoby mojej obecności na żywo.

Forex i praktykowanie na tym rynku to moja pasja i mogę opowiadać o swojej strategii godzinami, dlatego potraktowałem prośbę Patryka (bo tak ma na imię mój Kursant) jak kolejne wyzwanie.

Udało się!

Dzięki zaangażowaniu Patryka powstał cykl Szkoleń Stacjonarnych Forex : Szanuj Zyski i Ograniczaj Straty w kilku miastach Polski. Kilkugodzinne spotkanie, na którym każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i będzie mógł posłuchać o moim praktycznym, kompleksowym podejściu do rynku walutowego Forex. Od A do Z. Od momentu włączenia komputera, po zamknięcie pozycji i jej analizę. Krok po kroku pokaże swoją strategię w przyswajalnej formie prezentacji, bogatej w analizy realnych wykresów.

Szkolenia odbywają się m.in. w Kielcach, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Częstochowie, Bełchatowie, Wrocławiu i Radomiu.

Dlaczego udostępniam to szkolenie na tak atrakcyjnych warunkach?

Zdaje sobie sprawę, że koszt podobnych szkoleń sięga nawet kilku tysięcy złotych. Osobiście jednak jestem bardzo zadowolony z wyników osiąganych na samym rynku Forex, dlatego organizację szkoleń traktuje jako możliwość zaprezentowania mojej strategii, mojego podejścia inwestycyjnego, mojej pasji, o której mógłbym rozmawiać godzinami. Oto sekret tak atrakcyjnych warunków, na jakich możesz dołączyć do uczestników szkolenia.

Czas na Twoją decyzję. Zarezerwuj swoje miejsce w wybranym przez siebie mieście.

Spotkajmy się "face to face"

Zapraszam do śmiałego zadawania pytań:

Michał Szafrański
691 503 220

gg : 3956692
skype : sukcesowo
londex

Re: Czy będziesz na tym szkoleniu? (Forex realnie)

Post autor: londex »

Ciekawe, ile kosztowało takie szkolenia. Teraz brokerzy sami organizują darmowe szkolenia z Forex i to indywidualne dość często. Forex może zająć się każdy także dodatkowo w domu.
Titusbajdus
Posty: 41
Rejestracja: 2017-04-05, 11:22

Re: Czy będziesz na tym szkoleniu? (Forex realnie)

Post autor: Titusbajdus »

ja słyszałam wiele negatywnych opinii na temat i raczej bym się nie angażowała w takie rzeczy.
michal3332
Posty: 21
Rejestracja: 2020-08-06, 06:53

Re: Czy będziesz na tym szkoleniu? (Forex realnie)

Post autor: michal3332 »

Ja ostatnio zdecydowałem się na bardzo dobre szkolenie w https://greenbusinesscenter.pl/szkoleni ... iebiorcow/ .Nigdzie indziej tak dobrego szkolenia nie będę miał.
Awatar użytkownika
kenyon77
Posty: 4
Rejestracja: 2020-12-17, 08:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy będziesz na tym szkoleniu? (Forex realnie)

Post autor: kenyon77 »

Wszystkie szkolenia niosą za sobą jakąś wartość - te płatne i te bezpłatne. Różnica będzie po prostu polegała na jakości przygotowanych materiałów, doświadczeniu prelegentów, a także kompetencji, które otrzymamy po odbyciu szkolenia. Jeśli kogoś interesują zamówienia publiczne szkolenia odbędziecie tu - https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,za ... iczne.html Kursy odbywają się w formie spotkań online oraz stacjonarnie.
Amaro
Posty: 11
Rejestracja: 2021-01-13, 11:48

Re: Czy będziesz na tym szkoleniu? (Forex realnie)

Post autor: Amaro »

Myślę, że to może być bardzo pomocne, chociaż wydaje mi się, że dobrze na początku samemu trochę poszukać informacji na portalach takich ja tu https://inwestowanie.net.pl. Są to kwestie, które wymagają sporo wiedzy i doświadczenia. No i mam wrażenie, że to też wymaga czasu i doświadczenia - kto nie próbuje, ten nie ma https://inwestowanie.net.pl/forex/co-to ... y-na-forex.
Henbex
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-14, 10:45

Re: Czy będziesz na tym szkoleniu? (Forex realnie)

Post autor: Henbex »

Zawsze lubilem uprawiac forex. Moim zdaniem to swietny sposob na dobra zabawe. Bardzo lubie robic cos takiego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post