Skup samochodów

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
jacekbak221
Posty: 16
Rejestracja: 2021-09-15, 13:18

Re: Skup samochodów

Post autor: jacekbak221 »

Kiedyś udało mi się przeczytać niezmiernie atrakcyjny materiał. Jest on konkretny i posiada dużą ilość wiadomości. Rekomenduję zapoznać się z tekstem, a dowiesz się wiele na temat -odkup aut uzywanych warszawa.
jacekbak221
Posty: 16
Rejestracja: 2021-09-15, 13:18

Re: Skup samochodów

Post autor: jacekbak221 »

Kiedyś odnalazłem zauważalny blog, w którym odkryłem tekst skupiający się na tej sprawie. Zerknijcie sami i dajcie znać co o nim sądzicie -odkup aut uzywanych warszawa.
Awatar użytkownika
kenya53
Posty: 4
Rejestracja: 2023-04-17, 14:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skup samochodów

Post autor: kenya53 »

Wiecie może, czy gdzieś jest skup aut w Warszawie, który zajmuje się również ich kasacją i złomowaniem? Niestety mój samochód już nie nadaje się do jazdy i jakiejkolwiek naprawy. Chciałabym się go jak najszybciej pozbyć. Nie mam czasu, aby sprzedawać go na części. Gdzie mogłabym go oddać? Zależałoby mi na skupie, który oferuje atrakcyjne ceny. Samej udało mi się znaleźć taki skup - https://autoskupwarszawa.com/. Czy ktoś z was może oddawał tam samochód? Jakie dokumenty muszę mieć, aby oddać samochód używany do takiego skupu i ewentualnej kasacji?
Sunny

Re: Skup samochodów

Post autor: Sunny »

Ja swoje auto sprzedałem akurat na części i bardzo pomocny był przy tym skup katalizatorów Chrzanów. Okazało się bowiem, że ta część z mojego auta jest warta więcej niż otrzymałem za całe auto na złomie. Warto było się zainteresować tematem ;)
Awatar użytkownika
sgraham
Posty: 4
Rejestracja: 2023-08-14, 11:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Skup samochodów

Post autor: sgraham »

Zdecydowanie warto oddać samochód do takiego skupu jeśli zależy nam na szybkich pieniądzach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post