"Motopasje 2012" "Trzeci Płoński Spot Motoryzacyjny"

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

"Motopasje 2012" "Trzeci Płoński Spot Motoryzacyjny"

Post autor: Piter »

"Motopasje 2012"

"Trzeci Płoński Spot Motoryzacyjny 2012"
Tydzień temu 19.05.2012 mogliśmy oglądać na targowisku w Płońsku „Motopasje 2012” znane bardziej jako "Trzeci Płoński Spot Motoryzacyjny". Całe spotkanie przebiegło bez większych niespodzianek, za co dziękujemy zarówno organizatorom, którymi byli "Bartłomiej Balcerzak, Tomasz Lądowski, Kamil Gilewski, Przemysław Łapiński" jak i samym uczestnikom. Warto wspomnieć, że podczas "Motopasji 2012" przeprowadzono 10 różnych konkursów, w których rozdano nagrody o wartości ponad 6 tys. zł.

Teraz parę słów krytyki...
Plac, plac i jeszcze raz plac. Niestety targowisko miejskie w Płońsku nadaje się.... no właśnie do czego? Tam nawet w niedzielę człowieka szał ogarnia, jak ma chodzić po tych kamieniach, a co dopiero na takim zlocie. Druga sprawa to bezpieczeństwo. Spotkałem na zlocie znajomego z dzieckiem i traf chciał, że jednemu z uczestników zachciało się w tym momencie "zaszpanować". Możecie sobie wyobrazić co się działo na takim podłożu po dodaniu na maksa gazu. Kumpel dostał w nogę... gdyby dostał mały, to kierowca auta by chyba został rozerwany na miejscu. Zresztą pamiętacie poprzednie spoty? Ludzie uciekali gdzie tylko się dało, żeby "popiszczeć" teraz zabrakło właśnie takiego miejsca :/ Szkoda, że nie został wybrany teren na rutkach, o wiele bardziej by było klimatycznie, no i jest kawałek asfaltu.

Mam jeszcze jedną uwagę. Nie wiem jak Wam, ale mi trochę przeszkadzały godziny zlotu. Chodzi o zbyt dużą rozpiętość. Przez co praktycznie wszystkie atrakcje były do 12
Po tej godzinie aut na placu ubywało :(

No dobrze koniec tego smucenia. Czas na jakieś zdjęcia ;)

Więcej zdjęć w galerii
KLIK
Tak czy siak impreza, się udała i liczę, że kolejna za rok będzie jeszcze lepsza.
ODPOWIEDZ