Wywóz gruzu

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Karolina1234
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-29, 20:44

Wywóz gruzu

Post autor: Karolina1234 »

Witam,
czy ktoś orientuje się w kwestii wywozu gruzu?
Chciałabym się dowiedzieć o cenę.
Może ktoś polecić sprawdzoną firmę do tej roboty?
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Wywóz gruzu

Post autor: trader »

Przejrzyj Płońszczaka. Czasami pojawiają się informacje "Przyjmę ziemię z wykopów". Zadzwoń tam - może przyjmą także gruz. Wynajmujesz koparkę i wywrotkę i jeżdżą. :-) Najlepiej, żeby nie za daleko, bo płacisz za czas.

Jakiś czas temu gruz i ziemie przyjmowali właściciele ziemi w Szerominku w okolicy Płonki.
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: Wywóz gruzu

Post autor: RicardoLouBeach »

Spróbuj w Przedsiębiorstwie Robót Drogowo Mostowych... Ja tam wywoziłem na kruszarnie...
Pesto
Posty: 28
Rejestracja: 2010-05-19, 01:26

Re: Wywóz gruzu

Post autor: Pesto »

Siema koleżanko powiedz ile tego gruzu masz i skad trzeba by bylo go zabrac . jak cos to napisz na priva
jackstrong11
Posty: 8
Rejestracja: 2021-09-22, 10:46

Re: Wywóz gruzu

Post autor: jackstrong11 »

O poranku udało mi się przeczytać niezwykle zajmujący tekst. Jest on łatwy i ma dużą ilość wiedzy. Rekomenduję zaznajomić się z wpisem, a dowiesz się więcej odnośnie - wywóz gruzu Trzcianka.
portek
Posty: 60
Rejestracja: 2022-08-11, 12:53

Re: Wywóz gruzu

Post autor: portek »

Niestety ceny nie znam, ale o ile wiem, to kontener na gruz śląskie można zamówić w Zamów-Kontener.pl https://zamow-kontener.pl/slaskie/wywoz-gruzu-katowice/. Nie korzystałem z ich usług, ale patrząc po ich stronie, to chyba dość ogarnięta firma. Mają praktyczne usługi, ja na pewno niebawem będę takich usług potrzebował.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post