dermatolog

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
ekla

dermatolog

Post autor: ekla »

Czy w Płońsku są jacyś dermatolodzy poza dr Kudlickim? Będę wdzięczna za wszelkie informacje ( namiary, wasze opinie, rodzaj wizyty-prywatna czy w ramach NFZ, ewentualne jej koszty). Z góry dziękuję za pomoc
skurczybyk

Re: dermatolog

Post autor: skurczybyk »

Niestety Pan Kudlicki w naszym mieście wprowadził monopol na usługi przeglądu skóry... :(
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: dermatolog

Post autor: trader »

Przyjmuje jeszcze lekarz w prywatnej przychodni na Płockiej (przy skrzyżowaniu ze Zduńską) oraz lekarka w prywatnej przychodni na Targowej. Oboje kasują po stówie i bywają w Płońsku ran na tydzień lub dwa.

Z własnego doświadczenia mogę napisać, że pierwszy lekarz opisany w tym wątku traktuje swoją pracę jak robotę przy taśmie w chińskiej fabryce zabawek :-), drugi to żartowniś, natomiast trzecia lekarka podeszła do sprawy jako - tako poważnie.
kawa
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-01, 20:46

Re: dermatolog

Post autor: kawa »

A dr Niewińska na Lipowej? Warto się wybrać?
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: dermatolog

Post autor: paolcia »

z tego co ja się orientuje to w Eskulapie przyjmuje Dr Iwona Konca - raz w tygodniu bodajże przyjeżdża do Płońska, bo normalnie to przyjmuje w Warszawie, ale słyszałam o niej poztywne opinie ;)
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: dermatolog

Post autor: Hubert »

Witam.A czy wiecie czy któryś z wyżej wymienionych lekarzy przyjmuje na kasę chorych,nie chodzi o kasę lecz aby mógł wystawić skierowanie na wycięcie znamienia na NFZ.Bo gdy poszedłem do Kudlickiego to nawet nie raczył oglądać tylko wywalił skierowanie na konsultację do C.O Ursynów. A tam długie terminy są.
fiora
Posty: 18
Rejestracja: 2023-01-15, 17:35

Re: dermatolog

Post autor: fiora »

Jeśli poszukujecie dermatologa dziecięcego, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://febumed.pl/oferta_/889-Dermatologia-dziecieca . Macie tam namiar na specjalistów. Myślę, że jeśli zauważycie na skórze dziecka coś niepokojącego, to warto szybko umówić się na wizytę, aby nie tylko pozbyć się problemu, ale również znaleźć przyczynę.
ODPOWIEDZ