Poszukuję mocnej latarki

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
mirek345
Posty: 4
Rejestracja: 2011-12-30, 19:11

Poszukuję mocnej latarki

Post autor: mirek345 »

Witam chciałbym w Płońsku koniecznie zakupić latarkę z diodą cree i sterownikiem gdzie mogę się udać. Nie ma u nas jakiegoś typowego sklepu z latarkami albo myśliwskiego jest na grunwaldzkiej jakiś elektryczny i tam są ale drogie i nie wiem czy dobre a nie chcę na allegro kupować , bo chce ją mieć w rękach za nim kupie . Proszę o pomoc
niezalogowanyPicx

Re: Poszukuję mocnej latarki

Post autor: niezalogowanyPicx »

Spróbuj w sklepie elektrycznym przy nowym kościele (na przeciwko tego sklepu wędkarskiego, fryzjera i ubezpieczeń) - obok sklepu z zabawkami.
Pamiętam, że tam kiedyś mieli takie gadżety.
Możesz spróbować tez w innych elektrycznych.
Nic innego nie przychodzi mi do głowy

D.
gosc123

Re: Poszukuję mocnej latarki

Post autor: gosc123 »

w wielu sklepach tylko pytaj o diodę mocy, no chyba że szukasz konkretnego rozwiązania firmy CREE
mirek19292

Re: Poszukuję mocnej latarki

Post autor: mirek19292 »

ale konkretnie w których ? Dioda miała by być mocna to jest T 6 lub Q 5 o zasięgu realnym 200 na baterie AA LUB ogniwo mile widziany mały rozmiar i regulacja snopu światła
gosc123

Re: Poszukuję mocnej latarki

Post autor: gosc123 »

powątpiewam czy znajdziesz w Płońsku taki sprzęt, ogólnie w sklepach jest pełno latarek wyposażonych w diody mocy, tanich i z reguły noname
Gość

Re: Poszukuję mocnej latarki

Post autor: Gość »

Jesli Cie taka zadowoli

http://allegro.pl/latarka-led-na-rower- ... 25422.html

przejdz sie na targ duzy w niedziel,kupilem tam taka za 25zl,dioda cree zasieg od 40m do 140m z soczewka ,funkcja zoom,bardzo mocna i tania,w metalowej obudowie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post