poszukiwany lekarz

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
pacient

poszukiwany lekarz

Post autor: pacient »

Witam.Czy polecacie doktora Ostapowski Dariusz?Czy może innego urologa?
out

Re: poszukiwany lekarz

Post autor: out »

ten to pacan, dobry jest w vimed na plockiej i bez problemu w razie potzreby jest miejsce w szpitalu w wawie na jego oddziale. czas oczekiwania 2 tyg. :)
pacient

Re: poszukiwany lekarz

Post autor: pacient »

A nie wiesz czy przyjmuje vimed na kasę chorych?Trzeba się przejść.
mariuszz

Re: poszukiwany lekarz

Post autor: mariuszz »

zadzwon 23 661 35 10.

cena wizyty 100 zl. i na jednej pewnie sie nie skonczy...

ale wprzychodni na siekiewicza bedziesz czekal kilka miesiecy na wizyte.
pacient

Re: poszukiwany lekarz

Post autor: pacient »

Dzięki za info.Przedzwonię to wszystkiego się dowiem.Jedynie na czym mi zależy to skierowanie na zabieg na NFZ.Myślałem już o wa-wie tam na wizytę na kasę chorych czeka się 3tygodnie.Ale jezeli tu wystawio takie skierowanie to nie warto jeździć.
out

Re: poszukiwany lekarz

Post autor: out »

dwie wizyty i na szpital do wawy. Tam nie ma na NFZ. Jeśli bili to lepiej zapłacić niż być zwodzonym przez Ostapowskiego pół roku. Na recepty więcej wydasz
pacient

Re: poszukiwany lekarz

Post autor: pacient »

Ostapowskiego już z kreśliłem.Jutro się przejdę i wszystkiego się dowiem kiedy najbliższa wiata.Dzięki za info.
fiora
Posty: 18
Rejestracja: 2023-01-15, 17:35

Re: poszukiwany lekarz

Post autor: fiora »

W każdym mieście są różne centra medyczne, w których można znaleźć specjalistów z różnych dziedzin. Można sobie np. tutaj https://medicapark.pl/ zerknąć. Obecnie w kolejkach do specjalistów na kasę chorych czeka się bardzo długo. Jeśli macie jakieś dolegliwości, to warto szybko i skutecznie pozbyć się problemu. Nie ma na co czekać, bo może być jeszcze gorzej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post