Kto posprząta po wyborach?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
wera

Kto posprząta po wyborach?

Post autor: wera »

Ciekawi mnie kto posprząta plakaty wyborcze i cały ten śmietnik poprzyklejany gdzie tylko się da. Może nasza straż wiejska zwróci się do kandydatów, którzy okleili pół miasta z wnioskiem o usunięcie ich wątpliwej urody podobizn, albo wlepi mandat za zaśmiecanie. Czy strażnicy są nam tylko potzebni do wlepiania mandatów za parkowanie? Chyba ich zakres obowiązków jest znacznie szerszy. Więc do roboty lenie !!!
niezalogowanyPicx

Re: Kto posprząta po wyborach?

Post autor: niezalogowanyPicx »

Jak to kto?
Deszcz, wiatr, śnieg... czas posprząta...
niestety, tak to zwykle wygląda...:/

A skoro Ty nie jesteś leniem, to może w tak zwanym czynie społecznym posprzątasz trochę?
Czy Ci się nie chce? Czy może Ty do wyższych rzeczy jesteś stworzony?
wera

Re: Kto posprząta po wyborach?

Post autor: wera »

To nie są moje plakaty i ja nie pchałam się do koryta obklejając wszystko co się da - od drzewa, poprzez ogrodzenia i słupy po toitoi'e. Właściciel ryja, który jest na plakacie powinien po sobie posprzątać lub zapłacić za sprzątanie, tak samo jak zapłacił za wyklejanie swoich pięknych fotek. Co z tego, że się nie dostał do sejmu? Trochę kultury...
niezalogowanyPicx

Re: Kto posprząta po wyborach?

Post autor: niezalogowanyPicx »

Ja się absolutnie z Tobą zgadzam...
Wiesz, jak to wygląda w rzeczywistości.
Z tego co pamiętam (a to dość zawodne źródło informacji) - to na posprzątanie jest miesiąc...
Później mogą być nakładane na kandydatów mandaty.
Myśle, że warto zainteresować lokalne media... niech pokażą, kto jak się zachował...
A rzeczywiście, problem powinien być rozwiązany ustawowo (na kulturę "wrodzoną" nie ma co liczyć) i 30 dni mija wchodzą firmy sprzątające, które usuwają wszystko i pieniądze ściągają z kandydata (względnie partii)...
kmiotek

Re: Kto posprząta po wyborach?

Post autor: kmiotek »

kandydaci mają miesiąc na posprzątanie.
ODPOWIEDZ