Propaganda wyborcza o 6. rano w niedzielę

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
agma

Propaganda wyborcza o 6. rano w niedzielę

Post autor: agma »

Co myślicie na temat reklam wyborczych głośno mówionych z samego rana w niedzielę? Mieszkam przy jednej z głównych ulic i wściekłam się w niedzielę o 6.14, gdy usłyszałam zachętę do głosowania, bodaj na panią Serafinę. Gratuluję pomysłu!!! Skutecznie mnie odstraszono.
Orto

Re: Propaganda wyborcza o 6. rano w niedzielę

Post autor: Orto »

Pani Serafina to wogóle ciekawa sprawa. Bębni wszędzie gdzie się da, ulotki rozkłada jak dywan, a plakatami zasłania każdy widok... Z jednej strony musze przyznać, że zwróciła moją uwagę na głosowanie na osoby bezpartyjne do Senatu - idea szczytna! a z drugiej strony skłoniła do przeanalizowania poszczególnych kadydatów :)

Serafina Ogończyk tak naparwdę jest mocno związana z SLD. Widać to nie tylko na zdjeciach na jej stronie, ale również wynika z tego, że w naszym okręgu nie ma oficjalnego kandydata SLD (bo jest niby bezpartyjna Serafina), a w okręgu Płockim gdzie Pani Serfaina rzeczywiście mieszka nie ma kadydata z Unii Prezydentów, a jest z SLD. Taki układzik mały :) Po drugie jakoś nie widzi mi się głsowanie na "spadochroniarza", który z jakiś względów nie startuje u siebie w okręgu. Kupa kasy na kampanię to za mało Pani Serafio...

Pan Jan Maria Jackowski, były działacz AWS, legitymację PiS oddał chyba tylko na czas wyborów. Poza tym, to kolejny spadochroniarz, tym razem z Warszawy... i zgłoszony przez PiS

Pan Jerzy Pękała, dawniej poseł Samoobrony :) tym razem zgłoszony przez Polską Partię Pracy.

Pan Wiesław Piotrowski, chyba jedyny naparwdę bezpartyjny.

Hehehehe.... więc jak widać, wybór bezpartyjnych i w dodatku nie spadochroniarzy z innych okręgów, nie jest duży :)
Plonszczak

Re: Propaganda wyborcza o 6. rano w niedzielę

Post autor: Plonszczak »

Witam
Ha, co wybory to gorzej. Festiwal obiecanek, śliniących sie i mizgających sie kandydatów pełno wszędzie , na słupach
transparentach, festynach itd.Popatrzmy tylko na obrady sejmu- na sali ledwie kilkunastu, kilkudzięsięciu posłów, reszta pochowana nie wiadomo gdzie :)
Czy setka posłów by nie wystarczyła ? bo tu ilość nie przechodzi w jakość, nie wspomnę o senacie , po co jest ?
Ostatecznie mój wybór to jednak PO, wolę oszczędzić sobie rządów PIS-u, po wyborach pierwszy rok to zajęło by im rozliczanie Smoleńska, już widzę na tych nowych stadionach sądy polowe i szubienice, Maciarewicz jako kat... :)
Agaa

Re: Propaganda wyborcza o 6. rano w niedzielę

Post autor: Agaa »

Mi, choćby ze względów powyższych, bardzo spodobała się idea bezpartyjnych do senatu. Może będzie tak, że stworzy się taki swoisty, bezpartyjny i przyjazny ludziom filtr dla tego co wytworzą w sejmie...
Arti

Re: Propaganda wyborcza o 6. rano w niedzielę

Post autor: Arti »

Agaa pisze:Mi, choćby ze względów powyższych, bardzo spodobała się idea bezpartyjnych do senatu. Może będzie tak, że stworzy się taki swoisty, bezpartyjny i przyjazny ludziom filtr dla tego co wytworzą w sejmie...
Też mi się to podoba i raczej tak zagłosuję. Pewnie na Piotrowskiego. Nawet znalazłem jego stronkę http://www.obywateldosenatu.pli jest tam dosyć konkretny pomysł dot. referendum i inicjatywy obywatelskiej
out

Re: Propaganda wyborcza o 6. rano w niedzielę

Post autor: out »

[/quote]

Też mi się to podoba i raczej tak zagłosuję. Pewnie na Piotrowskiego. Nawet znalazłem jego stronkę http://www.obywateldosenatu.pli jest tam dosyć konkretny pomysł dot. referendum i inicjatywy obywatelskiej[/quote]
Kto płaci za takie posty. Nawet na forum Płońska nic nie jest obiektywne tylko kolejna wyborcza nagonka.
A jakoś cicho o Palkikocie u nas, czyżby nie było u nas jego zwolenników ? Pomysł jak by tu pognębić kościół za 2000 lat pasożytniego życia nie jest głupi. :) :P
out

Re: Propaganda wyborcza o 6. rano w niedzielę

Post autor: out »

Arti pisze:
Agaa pisze:Mi, choćby ze względów powyższych, bardzo spodobała się idea bezpartyjnych do senatu. Może będzie tak, że stworzy się taki swoisty, bezpartyjny i przyjazny ludziom filtr dla tego co wytworzą w sejmie...
Też mi się to podoba i raczej tak zagłosuję. Pewnie na Piotrowskiego. Nawet znalazłem jego stronkę http://www.obywateldosenatu.pli jest tam dosyć konkretny pomysł dot. referendum i inicjatywy obywatelskiej

Kto płaci za takie posty. Nawet na forum Płońska nic nie jest obiektywne tylko kolejna wyborcza nagonka.
A jakoś cicho o Palkikocie u nas, czyżby nie było u nas jego zwolenników ? Pomysł jak by tu pognębić kościół za 2000 lat pasożytniego życia nie jest głupi.
out

Re: Propaganda wyborcza o 6. rano w niedzielę

Post autor: out »

Macie fajny tekst na temat P.Serafiny skopiowany z innego forum :

"Na razie widzę u tej pani silna rękę chirurga. Botox i skalpel. Jest to na pewno sukces medycyny estetycznej. Program pani, ze reprezentuje obywateli niewiele mówi. Partie zwykle są po to żebyśmy wiedzieli przynajmniej w pewnym zarysie na jaki program glosujemy. A jaki program ma konglomerat komunisty Majchrowskiego, Ferenca i prawo owca Dutkiewicza? Pani Serafina podaje, ze jest czlonkinia prestiżowej organizacji BCC ale nie dodaje, ze jest to spółka z oo Marka Goliszewskiego i udział w "prestiżowym towarzystwie" kosztuje 15 tys rocznie. Sądząc po tym, co robi zawodowo, bo pada z jej ust hasło przedsiębiorca, a zajmuje konferansjerka na imprezach dla sponsorów (miss egzotyka), to jestem przekonany, ze Pani Serafina reprezentuje podejrzane środowisko lobbystów, którzy chcą mieć swojego człowieka. Na marginesie, nerwowe ruchy na facebooku zmieniajce miejsce zamieszkania na to w okręgu wyborczym, dopełnia mojej oceny. Życzę pani powodzenia jako konferansjer na kolejnych miss egzotyka, ale nie chciałbym, żeby reprezentowała pani nas w parlamencie."
źródło:http://deser.pl/deser/51,111858,1024518 ... 1#opinions
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post