Strajk ?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Abiintrea
Posty: 24
Rejestracja: 2011-05-23, 15:22

Strajk ?

Post autor: Abiintrea »

Czyżby ludzie na ul. Wieczorków się zbuntowali przeciw wiecznemu remontowi ?:> widziałam hasła antyPietrasikowe :D wiecie coś więcej ?
kaska

Re: Strajk ?

Post autor: kaska »

wcale sie nie dziwię ludziom jesli chodzi o kurz itp. szłam chodnikiem i tam ludzie zamiast jechać powoli 5 km/h jezdzą jak glupie.
Taki kraj , taka mentalność ludzi. nie szanują się nazwzajem.co gdyby u nich byl remont tez by tak chcieli zeby inni jak idioci jezdzili? Pojezdzcie do Legionowa... czysto, az miło . Ludzie nie smiecą, dbają o miasto a tu mieszkancy tak dbają.
W szkolach nic nie uczą tego. Tylko co rok nowe podręczniki wprowadzają.
"Wymagasz czystości, porzadku - sam go zachowaj " mowi przyslowie!!
ciociaklocia
Posty: 34
Rejestracja: 2011-01-13, 20:27

Re: Strajk ?

Post autor: ciociaklocia »

Mam nadzieję, że mieszkańcom się uda i szczerze im kibicuję :ok:
Może burmistrz przejrzy na oczy i przestanie z Płońska robić pośmiewiska.
strajk

Re: Strajk ?

Post autor: strajk »

Kibicuje mieszkańcom, mam nadzieję że się im uda :ok:
Awatar użytkownika
mariusz
Posty: 26
Rejestracja: 2011-09-14, 17:25

Re: Strajk ?

Post autor: mariusz »

takiego remontu nie da sie zrobic w tydzien. o co dokladnie chodzi? jakie sa postulaty strajkujacych? czy juz gloduja?

fakt - plonsk jest rozkopany, ale jak skoncza bedzie znaczna poprawa. cierpliwosci..
ciociaklocia
Posty: 34
Rejestracja: 2011-01-13, 20:27

Re: Strajk ?

Post autor: ciociaklocia »

Chodzi przede wszystkim o to, że Wieczorków ma być ulicą jednokierunkową, co jeszcze bardziej utrudni życie kierowcom w tym niesamowicie zakorkowanym mieście.
Awatar użytkownika
mariusz
Posty: 26
Rejestracja: 2011-09-14, 17:25

Re: Strajk ?

Post autor: mariusz »

ok. tylko jak byla dwukierunkowa to samochody parkowaly po prawej stronie (np. w okolicy apteki) i to powodowalo znaczne utrudnienia, zagrozenia i irytacje. mysle ze rozwiazanie jednokierunkowe jednak usprawni troche ruch.

niestety ucierpi kilku mieszkancow ktorzy beda musieli nadrobic troche drogi zeby wiechac na swoja posesje.

jeszcze jedno pytanie - czy urzad miasta robil jakies konsultacje tej sprawie z mieszkancami ul. wieczorkow?
ciociaklocia
Posty: 34
Rejestracja: 2011-01-13, 20:27

Re: Strajk ?

Post autor: ciociaklocia »

A czy Urząd Miasta kiedykolwiek robił jakiekolwiek konsultacje z mieszkańcami ?!
Ja nie mieszkam na Wieczorków, ale często z tej ulicy korzystam - wyjeżdżając w Grunwaldzką. I szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się objazd do ronda na Kopernika, a potem wyjazd z Młodzieżowej w Grunwaldzką, bo tam wiecznie są korki. Już lepiej w ogóle zakazać ruchu kołowego w mieście i zrobić wszędzie deptaki. A co? :krzeslem:
klawek
Posty: 21
Rejestracja: 2008-07-24, 23:08
Lokalizacja: z Płońska

Re: Strajk ?

Post autor: klawek »

Ciekawe jak bedą jeździły ciagniki i cieżarówki do bazy Spółdzielni Mieszkaniowej???
Ktoś chyba zapomiał że z ronda na Grunwaldzkiej jest zakaz zjazdu dla cieżarówek w miasto i tym samym w wieczorków do bazy SM.
Chyba będzie jednak spora wojna o wieczorków bo zależy w którą strone bedzie ten jeden kierunek jak w stronę Grunwaldzkiej to bedzie totalna porażka bo trzeba kręcić ostro w miasto :krzeslem:
Janusz

Re: Strajk ?

Post autor: Janusz »

Od ul.Grunwaldzkiej do ul. Nadrzecznej bedzie jeden kierunek jadac w kierunku -----> ul . Kopernika. natomiast odcinek od ul.Nadrzecznej do ul.Kopernika wstepnie ma byc dwukierunkowy.
Awatar użytkownika
mariusz
Posty: 26
Rejestracja: 2011-09-14, 17:25

Re: Strajk ?

Post autor: mariusz »

ciociaklocia pisze:A czy Urząd Miasta kiedykolwiek robił jakiekolwiek konsultacje z mieszkańcami ?!
konsultacje byly w sprawie obwodnicy zachodniej:
http://plonsk.pl/?p=su&idg=147
w sprawie wieczorkow raczej nie, jesli mieszkancy strajkuja...
nie da sie wszystkich zadowolic.
ODPOWIEDZ