darmowy internet Aero2

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

darmowy internet Aero2

Post autor: czaruś »

Witam, pragnę wszystkich powiadomić że w Płońsku jak i pod samym Płońskiem mamy zasięg darmowego internetu.
Prędkość 256kb, od nowego roku ma być 512kb. Oczywiście jest to mobilny darmowy internet, który wymaga tylko modemu 3g.Sprawdziłem osobiście.
Więcej info pod:
www.aero2.pl
acti

Re: darmowy internet Aero2

Post autor: acti »

Witam

Od 29.10.2011 jestem szczęśliwym posiadaczem karty bezpłatnego dostępu do internetu ;) . Potwierdzam działanie sieci AERO2 w miejscowości Ilinko k/Płońska (siła sygnału wewnątrz budynku to ok. 3 kreski). Do łączenia z internetem używam modemu Sierra Wireless 307 (niebrandowany), który pierwotnie kupiłem do PLAY ONLINE na kartę. Jeśli AERO2 zwiększy w przyszłym roku prędkość do 512kb/s to prawdopodobnie zrezygnuję z płatnego internetu, gdyż na moje potrzeby taka prędkość jest wystarczająca.

Pozdrawiam
Acti
Porter
Posty: 3
Rejestracja: 2012-06-25, 18:29

Re: darmowy internet Aero2

Post autor: Porter »

też polecam, działa bardzo dobrze i za darmo. Szkoda, że już zapowiedzieli koniec, ma działać do końca 2014 roku.
marcjan
Posty: 7
Rejestracja: 2012-06-26, 18:06

Re: darmowy internet Aero2

Post autor: marcjan »

to w sumie i tak opłaca się jeszcze wziąć na ponad dwa lata, do podstawowych zastosowań wystarczy. Ale coś słyszałem, że później znowu ma być jakaś usługa tylko, że w innej technologii, ale już nie pamiętam gdzie to czytałem. Moze ktoś jest bardziej zorientowany i mnie oświeci :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post