Gdzie najtaniej farby i płytki np. piaskowiec

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Gdzie najtaniej farby i płytki np. piaskowiec

Post autor: MONIKAPPP »

Który sklep ma najlepszą ofertę cenową farb ściennych i wewnętrznych płytek gipsowych -imitacji piaskowca ?.
Czy ktoś samodzielnie kładł tynk strukturalny - trawertyn . A może polecacie kogoś kompetentnego i nie drogiego ?.
Awatar użytkownika
feestalessia
Posty: 2
Rejestracja: 2021-01-28, 14:15
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: Gdzie najtaniej farby i płytki np. piaskowiec

Post autor: feestalessia »

Jeśli chodzi taką chemię budowlaną to najlepiej skorzystać ze sprawdzonego producenta. Zaprawy tynkarskie są niezbędnym medium na każdym placu budowy. Materiały tynkarskie wykorzystuje się już jako końcowy produkt, który wieńczy nasze budowlane dzieło. Tynki cementowe są najlepszą opcją na cokoły oraz na ściany, które są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Niekiedy używa się ich również w formie warstw podkładowych lub jako izolację termiczną fundamentów i piwnicy.
milenamaj
Posty: 26
Rejestracja: 2021-02-08, 16:13
Kontakt:

Re: Gdzie najtaniej farby i płytki np. piaskowiec

Post autor: milenamaj »

U mnie w domu fajnie sprawdziły się tapety w plynie z PolDecor.
dominika321

Re: Gdzie najtaniej farby i płytki np. piaskowiec

Post autor: dominika321 »

milenamaj pisze: 2021-05-25, 11:23 U mnie w domu fajnie sprawdziły siętapety w plynie z PolDecor.

To dobry pomysł. Ja stawiam na płytki bo łatwiej się czyści https://ceramiczne-plytki.pl
Erazm6432
Posty: 1
Rejestracja: 2022-01-24, 10:51

Re: Gdzie najtaniej farby i płytki np. piaskowiec

Post autor: Erazm6432 »

Akurat sam nie wiem gdzie najtaniej można kupić farby. Szukam farby do betonu ale nie znalazłem niczego takiego jeszcze i nie wiem gdzie szukać. Jeśli coś wiecie na ten temat to zostawcie jakiekolwiek informacje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post