Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
wyborca

Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Post autor: wyborca »

Chcę zwrócić Waszą uwagę na nową kandydatkę PiS w tegorocznych wyborach parlamentarnych.

Ilona Klejnowska to zdecydowanie najlepsza kandydatka na listach Prawa i Sprawiedliwości. Już jutro, 6 września, możemy ją obejrzeć w porannym programie "Polityka przy kawie" w TVP1 o godz. 8.10.

A tutaj link do artykułu Wirtualnej Polski, który relacjonuje start kampanii Ilony Klejnowskiej w Płocku.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... &_ticrsn=5
Gość

Re: Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Post autor: Gość »

PiSYou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
radio1

Re: Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Post autor: radio1 »

Mimo że przyjemną się wydaje ma dla mnie jedną podstawową wadę - wcale nie jest związana z Płońskiem. Więc odpowiedź - na Nie.
Karolinaaa

Re: Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Post autor: Karolinaaa »

NIE DLA PIS !!!
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Post autor: dobrarada »

Karolinaaa pisze:NIE DLA PIS !!!
bym proponował, żeby nie eksponować swoich partyjnych upodobań na forum (PIS w Płońsku ma akurat duże poparcie i mnie to ani ziębi ani grzeje i mam ugrupowanie na które będę głosował bez nawoływania na forum :lol: )a jeśli pojawiła się reklama jakiejś kandydatki to jeśli ja jej nie toleruję to zwyczajnie nie reaguję i tu i przy urnie
zdecydowany

Re: Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Post autor: zdecydowany »

a mnie przekonała do siebie ostatnim swoim wywiadem w Gazecie Wyborczej A Wy co sądzicie?
http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710,10 ... rmuje.html
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Post autor: Hubert »

Ach te durne ludzie rejestrujący się na chwilę aby walnąć jakąś głupotę. :dobani:
Karl

Re: Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Post autor: Karl »

Ten kto ją zna na pewno na nią nie zagłosuje. Zresztą ogólnie należy się zastanwoić nad czerwoną kartką dla wszytkich partii... problem z tym, że brak obecności na wybotrach też oznacza udzielenie poparcia komuś... Dobrze, ze chociaż w wyborach do senatu startują bezpartyjni...
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: Ilona Klejnowska - najciekawsza kandydatka PiS do Sejmu

Post autor: RicardoLouBeach »

marco222 pisze:post skasowany
A mktoś na żywo widział? Truuuuuuuuuuuudneeeeeeeeeee spraaaaaaaaaaaaaaaaawyyyyyyyyyyyyyyyy ;)
ODPOWIEDZ