parkingowe bzdury

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
momo05

parkingowe bzdury

Post autor: momo05 »

nie wiem kto wpadł na tak wspaniały pomysł z nowymi płatnymi miejscami parkingowymi w Płońsku
czy kasa miasta jest zerowa ? a my mamy za to płacić parkując a co z bezpieczeństwem zjazd z grunwaldzkiej w wolności za mostem skręcając trafiamy prosto w zaparkowane auto potem zakręt na zakręcie z pasa dielącego jezdnię bo znowu zaparkowane auto świetny pomysł alej wyjazd z domu dziecka na wyjazd z niego zaparkowane auta potem szkoła na przejściu gdzie chodzą dzieci zaparkowane auta zasłaniające przejście itd proponuje władzom Płońska oparkować 100 % miasta będzie więcej kasy a St .miejska zajmuje sie tylko sprawdzaniem bilecików gratulacje świetyny pomysł oby żadne dziecko nie ucierpiało gratulacje dla planisty i wykonawcy rysującego linie na środku ulicy chyba był po niezłej imprezie :dobani:
kierowcabombowca

Re: parkingowe bzdury

Post autor: kierowcabombowca »

Trzeba coś z tym zrobić, żeby się odechciało im całego tego pomysłu z parkowaniem na ul.Wolności...
Ja np. po jednym przejechaniu ul. Wolności "załatwiłem" już dwa lusterka (bo się zmieścić nie mogłem, a jechałem zgodnie z oznakowaniem poziomym). Mój samochód: wywrotka :]
pablo

Re: parkingowe bzdury

Post autor: pablo »

najgorsze to to że rodzice dostają mandaty gdy odwożą dzieci do przedszkola na wolności a ORMO tylko czeka za zakrętem i biegiem pisać blankiet 100zł dziadostwo i żenada
samsung1

Re: parkingowe bzdury

Post autor: samsung1 »

Ciekaw jestem co zrobią z parkingami przed blokami? Też będą platne? A może będziemy stawiać auta w Szerominku tam będzie (wieczny odpoczynek)i to za darmo. :(
kierowca

Re: parkingowe bzdury

Post autor: kierowca »

Nooo, przejechałem dzis ul. Wolności i jestem pod wrażeniem... :)
Slalom gigant pomiędzy samochodami zaparkowanymi prawidłowo ( i nie tylko ) i oznakowaniem poziomym, wielki szacun dla projektanta tego układu komunikacyjnego. Stłuczki widzę tam na porządku dziennym- jak można z miarę prostej ulicy ( jeden zakręt ) zrobić takiego dziwoląga... ludzie opamiętajcie się , pół Polski będzie z nas się śmiało :)
kominek

Re: parkingowe bzdury

Post autor: kominek »

gosc

Re: parkingowe bzdury

Post autor: gosc »

zadłużenie miasta jest zbyt duże, dlatego powstały nowe strefy płatnego parkowania.
aaddssrree

Re: parkingowe bzdury

Post autor: aaddssrree »

i dlaczego za parkowanie dla mieszkańców pobiera sie opłate 70zł /mc ??


co to jest ?

w Warszawie mieszkańcy płacą 30 zł na ROK!!!!
Gość

Re: parkingowe bzdury

Post autor: Gość »

gosc pisze:zadłużenie miasta jest zbyt duże, dlatego powstały nowe strefy płatnego parkowania.
Powiem tak, trzeba wreszcie zacząć coś robić z tą bandą nieudaczników. Wszystko, czego się dotkną to s...lą. Zamknięta hala, rozkopana Płocka, teraz te cyrki na Wolności. Życzymy jeszcze więcej sukcesów Panie Burmistrzu!
papasmerf

Re: parkingowe bzdury

Post autor: papasmerf »

A może czas się skrzyknąć i odwiedzić sesję Rady Miasta?
zuzu

Re: parkingowe bzdury

Post autor: zuzu »

głosowaliście na Pana P. więc teraz nie ma co łez lać że parkingi w całym mieście płatne.......w końcu tyle robi dla miasta i jego mieszkańców, więc i mieszkańcy mogą dać coś od siebie (poza wiernymi głosami) - płaćcie i płaczcie
nowy

Re: parkingowe bzdury

Post autor: nowy »

Wyjedziesz burmistrzu na taczce z urzedu, już jak Ci to gwarantuje. Za takie pomysly zaplacisz stanowiskiem w najbliszych wyborach.
gosc

Re: parkingowe bzdury

Post autor: gosc »

i ciekawe kto przyjdzie nowy. z tego co pamiętam to poziom kandydatów był żenujący, same obietnice typu "rozbudowy" parków, praca dla wszystkich, a nic realnego, aż się trochę przeraziłem bo przecież kampania jest robiona pod wyborce, czy z tego wynika że wyborcy w Płońsku są na poziomie nie wykształconego chłopa z XIXw?

Zamiast wywozić kogokolwiek na taczkach proponował był ogólno obywatelski apel o większe oszczędności w administracji, bardziej przemyślane wydawanie pieniędzy i niezaciąganie olbrzymich kredytów które będą spłacane przez 20 kolejnych lat.

Gorąco apeluje do mieszczan o bieżące śledzenie wydatków i przychodów do budżetu miasta.
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: parkingowe bzdury

Post autor: dobrarada »

nowy pisze:Wyjedziesz burmistrzu na taczce z urzedu, już jak Ci to gwarantuje. Za takie pomysly zaplacisz stanowiskiem w najbliszych wyborach.
tak, tak...do wyborów jeszcze daaaleko i przed wyborami jakaś szybka akcja np. remonty na każdej ulicy, żeby każdy zauważył i znowu to co słyszałem od wielu przed ostatnimi wyborami: - Ja to zagłosuje na P. bo to wiadomo co on robi a bedzie jakiś nowy i może będzie gorzej... :dobani:
mysza

Re: parkingowe bzdury

Post autor: mysza »

nowy pisze:Wyjedziesz burmistrzu na taczce z urzedu, już jak Ci to gwarantuje. Za takie pomysly zaplacisz stanowiskiem w najbliszych wyborach.
ja tez tego pana bym wywiozła na taczce bo mieszkam w płonsku 4 rok i jak nie było pracy to nie ma .Ten człowiek chyba zapomniał jak cieżko jest zyc bez pieniedzy.
ODPOWIEDZ